2733
2734
ببخشیدمن جواب میدم طبیعیه عزیزم..منم همونطوریم..نشونه ی اینکه رحمت خشک نیست

اخه قشنگ مثل آبه بعدشم وقتی دراز میکشم میخوام پاشم میاد 

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شمام ترشحات آبکی دارید من الان دو هفتس اینجوری شدم وزنشون چقدر بود تو ۱۸ هفته 

ترشح دارم بعضی وقتها ولی سوزش و خارش هم دارم مال من فکر کنم عفونته . من خیلی درد دارم زیر دلم و مثانه ام سونو هم دادم برا کلیه مثانه گفت کلیه ات یکم عفونت داره 

۲۰۰ گرم بودن 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2738
بچه ها دوقلوها چند هفته زایمان میکنن منم دوقلو دارم ۲۳ هفتمه

خواهر من هفته ی ۳۴ زایمان کرد ولی در کل میگن تا ۳۷ هفته دیگه آخرشه سزارین میکنن 

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 
من اردیبهشت ماه بیمارستلن مردم سز کردم. بااینکه اتاق خصوصی گرفتم اصلا از رسیدگیشون راضی نبودم. فقط ب ...

واقعا نمیدونم چیکار کنم کدوم بیمارستان برم پس؟