2737
2734
عنوان

برداشتتون چیه شما!؟😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1423 بازدید | 57 پست
ببخشید ولی بخدا باردار شدن فیل هوا کردن نیس حوصله جواب دادن ندارم که نشد حرف حتما از،بیشعوریش بوده م ...

نمیدونم من خودم تجربه بارداری نداشتم، ولی باردارهای اطرافم همه بی حوصله و بی اعصاب بودن و می‌پریدن ب آدم 🤔واسه همون کلا حس میکنم ب حامله جماعت نباید زیاد کار داشت بذار 9 ماهشون تموم شه بعد اشکشونو درمیاریم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای خدا نکنه انشالله که صحیح و سالم باشه فقط میگم کاش مردمو خر فرض نکنن دور از جون

ولی من هرکسی که آنلاین میشه و جوابمو نمیده فقط دیدن دست شکستش میتونه آرومم کنه😕چون خیییلی حرکت زشتیه

صُلح طلب😎✌🏻ولی جَنگ بَلد😈👊🏻
کانالاتو اونای رو که نمیخوای فعلا اول بی صدا بعدم بایگانی کن اوناییم که میخوای باز بایگانیشون کن هر ...

مرسی عزیزم ،همشون بی صدان ولی اگه بایگانی کنم با اولین پستشون دوباره اپدیت میشه میاد بالا درسته؟ اینا ثانیه ای اپدیت میشن

نه نگاه میکنم نه دلم میاد حذف کنم🙄😁

دوستا و خونواده هم فقط تا ۵ تا میتونم پین کنم، باقیش باز میره پایین

خیلی خیلی محبت کردی

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
مرسی عزیزم ،همشون بی صدان ولی اگه بایگانی کنم با اولین پستشون دوباره اپدیت میشه میاد بالا درسته؟ این ...

خواهش میکنم گلم❤

اگر بی صدا باشن از بایگانی خارج نمیشن

من خودمم همین مشکلو داشتم الان یه گپ زدیم کل خاندان توشن دیگه راحتیم😂

2738
خواهش میکنم گلم❤ اگر بی صدا باشن از بایگانی خارج نمیشن من خودمم همین مشکلو داشتم الان یه گپ زدیم ک ...

چه عالییی،حتمن امتحان میکنم❤

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
خواهر من سقط داشت، فاميلمون به من پيام داد حالشو پرسيد گفتم كه چي شده اين استيكرو فرستاد 😁😁😁  ...

بعضی وقتا ی استیکر تو گوشی طرف ی مدل دیگس 

تو گوشی شما این مدل نشون میده 

دوست من پیام داده بود خدا پدربزرگتو بیامرزه شنیدم ناراحت شدم خدا بهت صبر بده  بااین استیکر😃😃😃

خدایا شکرت 🙃
بعضی وقتا ی استیکر تو گوشی طرف ی مدل دیگس  تو گوشی شما این مدل نشون میده  دوست من پیام د ...

اوهوم درست ميگي ولي ما با هم زياد چت ميكرديم اين مشكل پيش نيومده بود هيچوقت بجز همون يك دفعه 

من خودمم فكر كردم كه اشتباهي فرستاده خب، براش علامت سوالم فرستادم اما ديدم صحبتاشم همينطوري مسخره بازيه و به دلم اومد كه چرا اينطور رفتار كرد 😓

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘