2410
2553

آخه من واقعا حسرت هیچکس رو نمیخورم

فقط به حال و روز گذشته و جوانیِ 

خودم افسوس میخورم 

ای کاش با مهربونی و گذشت بیجا 

خودم باعث نمیشدم دیگران رو از فرش به عرش برسونم 

بعد خودِ من رو از اون بالا هُل بدن پایین همین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا با اين تعاريفي كه تو كردي منم دلم براش تنگ شد چه برسه خانومش😂

نمیدونی چقدر خوش اخلاق و صبوره از لحاظ ظاهری هم خیلی سرتره از خانومش ولی زنشو میپرسته اصلا من موندم تو کار خدا یه خانوم چقدر میتونه خوش شانس باشه همچین شوهری نصیبش بشه !! 

متاهل هستم
من تعجب میکنم این زنا چیکار میکنن انقدر شیرین هستن

فکر کن منم نشستم اونجا جلوی من یه فیلم هندی میرن مجبور میشم پاشم برم بیرون از اتاق ! خدا میدونه تو خونه که تنهان چیکارا میکنن !! علتش اینه 

متاهل هستم
2456
حسرت اونایی که ماه اول اقدام نی نن دار میشن.حسرت اونایی که شوهر سررررربزیییییر خیلی سربزیر دارن  ...

این حسرت داره ؟ من فوری حامله شدم ولی چقدر پشیمونم میگم کاش رژیم و اقدامات تعیین جنسیت میگرفتم ، مگه چنتا بچه قراره بیارم که بگم این نشد بعدی اونی بشه که میخام ، عجله کردم که چی بشه 

متاهل هستم
این حسرت داره ؟ من فوری حامله شدم ولی چقدر پشیمونم میگم کاش رژیم و اقدامات تعیین جنسیت میگرفتم ، مگه ...

اگه انتظار میکشیدی اینجوری نمیگفتی.... 

وقتی نگاه حسرت امیز شوهرت ب بچه دیگران و می دیدی وقتی زخم زبون میشنیدی.....

خدا برای هیچ زنی نیاره.

خدایااااا شکرت واسه داده ها و نداده هات.....خدایا عزیزانمو در پناه خودت حفظ کن خودت یار و یاورشون باش.یا الله
اگه انتظار میکشیدی اینجوری نمیگفتی....  وقتی نگاه حسرت امیز شوهرت ب بچه دیگران و می دیدی وقتی ...

تورو خدا مردمو ول کن ، من چهار سال نخواستم بیارم انقدرم کیف میکردم بقیه اصرار میکردن و من گوش نمیدادم ، قشنگ میفهمیدن حرف هیشکی برام مهم نیس میگفتم هروقت خودم عشقم بکشه میارم ، تازه میگفتن پسر بیار میگفتم دختر میخام ، الانم میگم پسر بشه اونا خوشحال میشن کاش دختر بشه که به دل خودم باشه ، شوهرمم میگفت بیار میگفتم کیف زندگیتو بکن بچه هم میاد به وقتش

متاهل هستم
2714
نمیدونی چقدر خوش اخلاق و صبوره از لحاظ ظاهری هم خیلی سرتره از خانومش ولی زنشو میپرسته اصلا من موندم ...

حتما اخلاق و باطن خوبی داره که شوهرش عاشقشه حتما دکتر اون ور قضیه رو میبینن نه ظاخچهرشو 

تورو خدا مردمو ول کن ، من چهار سال نخواستم بیارم انقدرم کیف میکردم بقیه اصرار میکردن و من گوش نمیداد ...

فاصله بین نخواستن و نشدن زیاده.ماهم زمانی که نمیخواستیم همش به حرفهای دیگران میخندیدیم میگفتیم ولش کن کیف کنیم از زندگیمون ولی وقتی فهمیدی که نمیشه ترس میوفته به ادم 

خدایااااا شکرت واسه داده ها و نداده هات.....خدایا عزیزانمو در پناه خودت حفظ کن خودت یار و یاورشون باش.یا الله