2410
2553
عنوان

ینی من باردارم؟؟؟؟ بی بی چک بیایییییننن

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 29 پست
وا شوخی میکنی اینکه خیلی مثبته حداقال ۵ هفته داری

دووورووووووووووووغغغغغغغغ

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    
اول صبی رفتی بی بی چک گذاشتی؟؟؟ مبارکه بارداری😄😄🥰🥰

اره از دیشب خابم نبرده ک صب بزارم 

نگین 😭😭😭😭😭😭😭

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باع  اره دیگه  مبارکه

ب شوهرم بگم بچمو میکشه میگه بندازش😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

2720
انشالله از ته دلم برات یه نینی سالم میخام از خدا فقط توزوهدا مواظبش باش هواشو داشته باش 

قربونت برم مهربون چشم حتما رو تخم چشمم میزارم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
نميدونم چراحس کردم نميخواييش ولی نندازش 

بخدا من میخامش عاشقشم شوهرم میگه بندازش 

2714
باهاش حرف بزن بگوقتل حساب ميشه نميخوام نصيحتت کنم چون خودمم دوس ندارم ولی شنيدم ميگن بندازيش عاقبت ب ...

میدونم عاقبت بدی داره میدونم گناهه بچم بمیره خودمم میمیرم😞

میدونم عاقبت بدی داره میدونم گناهه بچم بمیره خودمم میمیرم😞

آجی هرجور شده نگهش دار حالا که خدا اینجوری سوپرایزت کرده وبهت هدیه داده خیلیا اینجا منتظرن قطعا دور وبر خودتم کم و بیش هست پس تا جایی که میتونی تلاش کن واسه نگه داشتنش منم دعات میکنم انشالله عاقبت بخیر شی

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
آجی هرجور شده نگهش دار حالا که خدا اینجوری سوپرایزت کرده وبهت هدیه داده خیلیا اینجا منتظرن قطعا دور ...

قربونت بشم برام دعا کن که خیلی محتاجم به دعا 

قربونت بشم برام دعا کن که خیلی محتاجم به دعا 

کم کم بهش بگو

مثلا چند روز بگو چه خوب لود ما سه نفر میشدیم.. به گوگولی میخوام

یه روز بگو پری هام عقب افتاده نکنه حامله باشم

بزار ذهنش کم کم آماده بشه

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

از کار این خدا سر در نیاوردم من 5سال اسیر دکترام تا بحال تو بی بی م یه هاله ام ندیدم اونوقت ببین به کیا میدی که بچه نمیخوان

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين به زودی تیکر بارداری نصب میشود      5ساله منتظرم      4دوره آمپول hmg زدم باردار نشدم بعد از رفتن به مرکز ناباروری و عکس رنگی و کلی آزمایش متوجه سپتوم پدر مادر دار دارم تا الان نه سقط داشتم و نه باردار شدم بلاخره سپتومم رو جراحی کردن و الان حدود 4 ماه میشه 1بار طبیعی اقدام کردم بعد از عمل نشد و قرار ماه بعد آی وی اف کنم...پنج شنبه 16ام آبان پانکچر شدم و فردا 19ام آبان روز یکشنبه انتقال دارم میدونم میشه و باردار میشم ....نشد این ماه باردار نشدم ولی دست از تلاش بر نمیدارم میخوام مجدد وارد سیکل ای وی اف بشم هنوز 3تا جنین دارمبازم نشد باید خراش اندو بدم و 8میل از سپتومم مونده باید عمل کنم
2706