2726
عنوان

چیکار کنم با سلیقه و کدبانو شم

| مشاهده متن کامل بحث + 1390 بازدید | 43 پست
اینا رو نمیشه که بهشون فهموند

ببين يه چيزي ميدونم ادم يه وقتايي ميگه پشت حرف ميزنن واسه هركسي اين سخته نميشه بگي نيس ولي برات مهم نباشه دايورت كن ،، جدي واسه خودت اميز باش و خوشمزه بپز ،، اينقد حال ميده جوري باشي ك به خودشون اجازه حرف مفت زدن ندن ، تو داري با يه بچه اين همه زحمت ميكشي واست سخته همه كارارو با هم انجام بدي همينم از سرشون زياديه بايد كمكتم بكنن،، ذره ذره انجام بده ، بابا من يكيو ميشناسم يه بچه داره بخاطر ارن بچه خر وار خروار ظرف رو هم جم ميشد نميتونس بشوره همه ام دركش ميكردن كمكش ميرن يا حداقل دهنشونو ميبندن اذيتش نميكنن ،، اوايل كلا واسه همه سخته همين جوريه اهميت نده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا دست پختم بد نیس ولی واسه مهمون گند میزنم انقدر که حساسن هول میشم 

آره پدرشوهرمنم رو برنج حساسه منم همیشه استرس میگیرم. ولی هر وقت مهمون داری از صبح غذاتو بالا بزار یا بعضی غذاها و میشه از روز قبل درست کرد

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2728
اتفاقا خودش شروع کرد ب تمیز کاری اشپزخونم منم چیزی نکفتم 😁

اخه مادر منم ممكنه اينو بم بگه حتما مادرشوهره واسه ادم سخت ميشه ، من مامانم اومد خونمون ببين داتشگاه ميرفتم اين خونه از شانسم اون روز تركيده بود مادرم از شهرستان اومد خونه رو ديد خشكش زد .. يكم استراحت كرد شرو كرد به تميز كردن همه جارو تميز كرد بنده خدا ،، كليم بام دعوا كرد حالا هرچيم بش ميگفتم من تا شب كلاسم خيلي سخته هفته يه بار ميتونم دستي به خونه بكشم ديگه قبول نميكنن ك😁

من از ادمای وسواسی بدم میاد هرچیزی ب حدو اندازش خوبه مادر شوهرم وسواسیه پدر منو دراورده بخدا هر وقت ...

آی حرص میدن

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا
من دستپختم خوبه شوهرم قبول داره خانواده شوهرم ک کلا فک میکنن کدبانوام ولی خانواده خودم....همیشه میز ...

واااي ديدي 😑😐 نميدونم چ فازيه خونواده ادم هميشه ادمو خراب ميكنن .. من همه جا ميرم بم ميگن چشات درشته خونوادم ميگن چشات ريزه كي گفته چشات فلانه .. بم ميگن دماغتو عمل كردي خونوادم ميگن نههه دماغت فلانه 😐 من ميگم باور كنين من نگفتم بقيه ميگن بازم اونا سعي ميكنن منو راضي كنن اشتباه ميكنن .. ببخشيدا ولي خونوادهم كلا ميرينن تو اعتماد به نفس من نميدونم چرا اين قد اسرار دارن خودمم موندنم😑😐

خداییش با بچه کوچیک تمیز نگه داشتن خونه سخته خودتو خیلی عذاب نده برای آشپزیم وقتی مدام درحال پختن غذا باشی و نکته های ریزشو بدونی خود به خود دستپختت خوب میشه

برای برنج منم خیلی طول کشید تا راه افتادم آخرشم تایم گذاشتم مثلا میدونستم این برنج با ده دقیقه جوش خوردن خوب میشه کم کم دیگه دستم اومده البته هنوز خودم میگم دستپختم خوب نیست ولی جوونیم کلی جا داره تا یاد بگیریم تازه همین از سر شوهر و خانواده اش زیادم هست😉

خداییش با بچه کوچیک تمیز نگه داشتن خونه سخته خودتو خیلی عذاب نده برای آشپزیم وقتی مدام درحال پختن غذ ...

فدای روحیه دادنت دستت طلا

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا
فدای روحیه دادنت دستت طلا

قربونت برم عزیزم اینو یادت باشه بزرگترین هنر خانوما اینه که ی بچه خوب پرورش میدن انسان میسازن

چیزی که هم برای این دنیا آبرو هست هم برای اون دنیا خدابیامرزیه 

واااي ديدي 😑😐 نميدونم چ فازيه خونواده ادم هميشه ادمو خراب ميكنن .. من همه جا ميرم بم ميگن چشات درش ...

نخندیا ولی گاهی حسودای خانواده خود آدم بیشتر از حسودای غریبه هستن

فقط بگو باشه و بگذره از هرچی حرف بیخودیه

قربونت برم عزیزم اینو یادت باشه بزرگترین هنر خانوما اینه که ی بچه خوب پرورش میدن انسان میسازن   ...

حرفات مثل اسمت بهم روحیه میده خیلی ماهی

نخندیا ولی گاهی حسودای خانواده خود آدم بیشتر از حسودای غریبه هستن فقط بگو باشه و بگذره از هرچی حرف ...

خيلي درد داره ... قبلنا خيلي اذيت ميشدم از برخورداي بقيه ولي الان مدل دايورتو پيشي گرفتم 😁