2733
2734
عنوان

امان ازدست شوهررفیق باز😥😤

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 66 پست
اخرش میترسم ی بلای سربچه بیاد معلوم نیست چی درمیاد عصبی.....):رفیق تنهایام شده همین بچه درد دلامو بخ ...

خدا واسه هم حفظتون كنه انشاالله شوهرتم سر ب راه ميشه دعواها رو بزار بعدا الان فقط آرامش

ای دریغا......  ای دریغا..... از جوانی .....از جوانی.....
عزیزم بی محلی هم تا کجا بازم خودت اذیت میشی.. میگی با جنگ و دعوا نمیشه با خوشی با ملایمت باهاش حرف ب ...

بخدا قسم با حرف منطق رفتم جلو فایده نداشت بادعوا رفتم جلو فایده نداشت.باهیچکدوم فایده نداشت.الانم دیگه خسته شدم بخدا اخه کی زن باردار تنها میزاره توخونه میره پی رفیقاش .ی روز بندنمیشه توخونه .شیش ماهه ازدواج کردم حسرت اینکه ی روز کامل بشینه توخونه مونده تودلم😢

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا واسه هم حفظتون كنه انشاالله شوهرتم سر ب راه ميشه دعواها رو بزار بعدا الان فقط آرامش

قربون عزیزم.منتظر فرجم فقط سربه راه بشه این زندگی نپاشونه .

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃

درس نمیشه ۲ساله سوختمو ساختم درس نشده الانم شرایطم اینه شماس باردارم عصبی میشم شکمم منقبظ میشه زایمان زودرسم هستم ولی باز کارشو ادامه میده این یه مرضه درده بی درمونه کلا دیگه ولش کردم به امونه خدا😔😔

مَن حَتی اَگه قَلبَم مِنَت تَپیدَن سَرَم بِزاره دَرِش میارَعم😕
2731
درس نمیشه ۲ساله سوختمو ساختم درس نشده الانم شرایطم اینه شماس باردارم عصبی میشم شکمم منقبظ میشه زایما ...

وییی😢😢😢😢😢😢😢

بخدا قسم با حرف منطق رفتم جلو فایده نداشت بادعوا رفتم جلو فایده نداشت.باهیچکدوم فایده نداشت.الانم دی ...

چی بگم والا ایشالا بعد اینکه بچت ب دنیا بیاد زندگیتونم بهتر بشه خودتو ناراحت نکن خدا بزرگه هیچ کاره خدا بی حکمت نیس 

چی بگم والا ایشالا بعد اینکه بچت ب دنیا بیاد زندگیتونم بهتر بشه خودتو ناراحت نکن خدا بزرگه هیچ کاره ...

بعید میدونم😢