2726
عنوان

بچه ها به نظرتون سالن خونه بزرگتر بهتره یا ۳ تا اتاق خواب؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3255 بازدید | 112 پست

من جاریم خونشون سه تا اتاق دارن

تو دوتا اتاق ۱۲متری یکی نمیدونم چقده ولی خیلی کوچیکه 

با یه سالن یه گلیم ۶متری انداخته ..کلا وقتی میریم دعوتی فشرده فشرده میشینم ۶نفر ب زور جا میشیم تو سالن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای مثل من فکر میکنی دقیقا اینجایی که نشستم سر جمع ۷۰ متره همیشع برای مهمونی دادن تولد گرفتن و .. مش ...

خب دیگه . منم همینو میگم . میتونی مهمون زیاد دعوت کنی خونتو هرجور ک دوس داری دیزاین کنی . 

حالا من وسیله ایی ندارم یکیش خواب خودمون یکیش پسرم اونیکی را چی بگذارم ؟ 

اتاق سوم دیوارهاش رو آکوستیک کن و یه پیانو بذار داخلش یا چنتا ساز موسیقی دیگه اینجوری بچه راحت تو آپارتمان موسیقی میتونه تمرین کنه.  آکوستیک نکنین همسایه ها شاکی میشن خصوصا سازهایی مثل ویولن رو اعصابه خیلی

میتونی هم یه کتابخونه عالی و بزرگ بذار و یه صندلی راحتی . آرامش بخشه و ساکت.

یا اتاق کار بشه کامپیوتر بذاری و میزاتو  و چرخ خیاطی با میزش.  

یا برای بچه دوم😉

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2728

اسکلت رو بتن ریزی کنین که هم محکم باشه هم ماشین سنگین رد میشه دیوارها نلرزه 

کاش ضد زلزله میساختین حالا که دارین آنقدر هزینه میکنی

دیوارها هم عایق بندی کنین خیلی تبادل صدا بین واحد ها نباشه 

سقف حمام و دستشویی هم اگر امکانش هست کاذب باشه که در صورت تعمیرات کنده کاری لازم نباشه 

تو حمام هم ترجیحا وان بزنین که کف حمام نم نده و خیلی بشور بساب لازم نباشه 

آشپزخونه هم حتما آفتابگیر باشه و نور طبیعی و پنجره داشته باشه وگرنه سوسک میزنه

اتاق خواب بچه ها 13 تا 15 متر کافیه 

اتاق خواب خودتون 25 متر

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
۱ بچه . نمیدونم فقط میدونم ساخت ۱۶۵ متره سالنشم بد نیست ولی من عاااشق سالن بزرگم 

خونه مادر ما 160 متره سه تا خواب داره ولی پذیرایی ش خیلی بزرگه

همون سه خواب کن بهتره شاید بازم بچه دار بشین

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی

خونشون که 160 متره پذیرایی ش 3تا فرش 12متری خورده با یک فرش 6 متری اطرافش هم یه کم خالیه سرامیک دیده میشه

مهمونی گرفتن تا 80 تا مهمون هم خوب بوده جا شدن

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
اسکلت رو بتن ریزی کنین که هم محکم باشه هم ماشین سنگین رد میشه دیوارها نلرزه  کاش ضد زلزله میسا ...

ممنون حتما لحاظ میکنم سیو کردم پیامتو

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘