2733
2734
عنوان

از شغل معلمی متنفر شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 4390 بازدید | 42 پست
چون بابام مرده از وقتی چهار سالم بود

ای جانم . عزیزم مادرتون یه تنه کار پدر و مادر و کارمدرسه که تکلیفش تو خونه هم هست رو باید انجام میداده. استراحت هم نداشته کامل جسم و روحش ضعیف شده بوده . خدا زندگیشو آسون کنه👐

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اره

چراااا

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

منم معلم ابتدایی ام. کار کردن تو ابتدایی خیلی سخته و واقعا حوصله میخواد. یه زنگ کلاس باشی متوجه میشی چقدر کنترل کردنشون سخته مخصوصا بچه های الان که خیلی وقیح شدن. البته مادرتونم باید کمی بین خونه و مدرسه تعادل برقرار کنه و تمام انرژی شو واسه مدرسه نذاره

منم معلم ابتدایی ام. کار کردن تو ابتدایی خیلی سخته و واقعا حوصله میخواد. یه زنگ کلاس باشی متوجه میشی ...

اره ولی دیگ مامانم حوصله هیچیو نداره فقط میخاد بازنشسته بشه ک نمیکنن

میگه همش سر کلاس جیغ میزنم ینی همه توانشو گرفتن ای بچه کلاس اولیا اصن سر حاشون نمیشنن اذیت میدن30تا ...

تقصیر نظام آموزشیمونه تو ژاپن بچه های اول و دوم دبستان رو به هیچ عنوان دعواشون نمیکنن و سرشون داد نمیزنن اگه دلشون خواست ازجاشون بلند میشن وسط کلاس و حتی اگه به درس گوش ندن معلم دعواشون نمیکنه بچه اولیها تازه از مهد اومدن اصلا بلد نیستن منظم باشن این ظلمه وادارشون کنی منظم باشن خسته میشن از یه جا نشستن دوست دارن وول بخورن سر و صدا کنن باید مثل معلم مهد باهاشون برخورد کنید 

اشتباهم این بود هر جا رنجیدم خندیدم فکر کردند درد ندارد ضربه ها را محکم تر زدند...