2733
2734
عنوان

بچه های دهه شصتی بیاین از کارتون های قدیمی مورد علاقمون بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 56 پست
اررره اونم قشنگ بود فقط من اونموقع سنم دیگه خیلی به کارتون نمیخورد ممول یا ممون هم قشنگ بود کوتو ...

ممول بود با دختر مهربون و گریس 

موفق میشوم.نه فورا، ولی حتما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوووه ارره خاله ریزه هم خیلی قشنگ بود مخصوصا برای من خیلی هیجان داشت چون اولین بار به زبون عربی دی ...

اون دختر کوچولو اسمش چی بود؟

2728
من دهه هفتادیم یه سوال یه برنامه کودک بود دختراسمش سارا بود میخواس بره کلاس اول یه عروسک پروانه هم ...

نه متاسفانه من چیزی یادم نیست.

2738
یادمه یه سریال خارجی بود که پسره میرفت تو تمبر و بعد با نامه هایی که پست میشد از شهری به شهر دیگه می ...

وای آره منم یادمه.یبار رفت توی تمبری که ی مرداسب سوار توی عکس بود رو ترک اسب نشست،تمبر مچاله شدوبعدش نتونستم ادامشو ببینم هنوز توفکرشم که آخرش چی شد...

وای آره منم یادمه.یبار رفت توی تمبری که ی مرداسب سوار توی عکس بود رو ترک اسب نشست،تمبر مچاله شدوبعدش ...

آره منم تو گفتی الان اون سکانس رو یادم اومد.مال خیییییلی سال پیش بود.یادش بخیر.

متولد ۶۸ ام ن این وری ن اون وری🤣🤣🤣 ولی پرین    انه شرلی اونجای ک میگفت اخرش ه داره. میتی کومان     الستون ولستون اخ اخ دندونم.  ای خدا چقدر زود پیر شدم 😃😃😃😃

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕