2733
2734
عنوان

رابطه بعدازسزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 44 پست
مرسی عزیزم ده روزه،آره بیحسی بودم ،الان چندروزه خوبم خودم میتونم کاراموبکنم ،من طبیعی بودم بعد سز او ...

خداراشکر

من خیلی میترسم

بعدش درداش زیاد باشه نتونم به بچه برسم یه پسر ۵ ساله هم دارم

بنظرت بعد یک هفته کم کم میشه پا شد؟

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
تا هروقت خودت احساس کردی میتونی رو پاهات بشینی بلند بشی معمولا بعد از کشیدن بخیه ها دیگه میتونی زمان ...

اومدم بیرون شهر امروز ۱۴روزمه میترسم از ایرانی استفاده کنم😞بخیه های توی شکمم مشکل پیدا کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خداراشکر من خیلی میترسم بعدش درداش زیاد باشه نتونم به بچه برسم یه پسر ۵ ساله هم دارم بنظرت بعد یک ...

قربونت عزیزم ،من یکی ازدوستام بیست روز قبل من طبیعی زایید باآمپول فشاراینا پدرش دراومد الان یبوست هم گرفته مقعدش هم بخیه زدن اصلا افتضاح ،ولی خداروشکر من خیلی خوبم آره واقعا بعد یه هفته کم کم میتونی ب کارات برسی ،خب طبیعتا درد داره من روزای اول واقعا سختم بود کمرم جای بخیه ها ولی الان واقعا راضیم 

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
اومدم بیرون شهر امروز ۱۴روزمه میترسم از ایرانی استفاده کنم😞بخیه های توی شکمم مشکل پیدا کنه

ولی من فرنگی اصلا استفاده نمیکنم 

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
قربونت عزیزم ،من یکی ازدوستام بیست روز قبل من طبیعی زایید باآمپول فشاراینا پدرش دراومد الان یبوست هم ...

مرسی که جوابمو دادی

انشالله خودتو نی نی همیشه سلامت باشید 😘

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738
مرسی که جوابمو دادی انشالله خودتو نی نی همیشه سلامت باشید 😘

قربونت عزیزم خواهش انشاالله زایمان راحتی داشته باشی

شما چند روزبعدزایمان رفتید بیرون شهرو اینور اونور؟

من امر‌وز دهمین روزمه فعلا بجز بیمارستان ایناوبهداشت جایی نرفتم

باید رحم برگرده سرجاش شما اشتباه کردین 😮😑😐

مطمنئنم اشتباه نکردم 😊 چون کلی قبلش با دکترم صحبت کردم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
مطمنئنم اشتباه نکردم 😊 چون کلی قبلش با دکترم صحبت کردم

عزیزم میشه یکم بیشتر توضیح بدی ،یعنی دکترتون گفتن منعی نداره همون بعد ۱۵روز؟

عزیزم میشه یکم بیشتر توضیح بدی ،یعنی دکترتون گفتن منعی نداره همون بعد ۱۵روز؟

عزیزم آخه رحم چه ربطی به واژن داره؟؟ شما به من ربطش بگو. من تا یک شب قبل زایمانمم‌ رابطه داشتم. آون موقع رحم سر جاش بود؟ دوستان یکم مطالعه نمیکنن‌ . دکترم گفت خون ریزیت قطع شد کامل. بخیه هات درد نداشت و مشکلی نداشتی رابطه منعی نداره‌ . من بعد ۱۵ روز هیچ مشکلی نداشتم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
عزیزم آخه رحم چه ربطی به واژن داره؟؟ شما به من ربطش بگو. من تا یک شب قبل زایمانمم‌ رابطه داشتم. آون ...

منم دقیقا یک شب قبل زایمان رابطه داشتم،بله خب رحم ربطی ب واژن نداره ،مرسی خانمی ازتوضیحاتت ❤

منم دقیقا یک شب قبل زایمان رابطه داشتم،بله خب رحم ربطی ب واژن نداره ،مرسی خانمی ازتوضیحاتت ❤

خواهش میکنم عزیزم

2706