2737
2734
عنوان

خاله ها برا نینیمون دعا میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 177 بازدید | 27 پست
حجامت کن من خیلی شنیدم راجعبش ک بچه ها خوب شدن 

متاسفانه اطرافمون نیستش کسی برا حجامت

ولی درمان های سنتی و داریم پیش میگیریم

ممنون گلم

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ بستریه و تو دستگاهه تا فردا پایین میاد 

اره تو دستگاهه ایشالا عسلم

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2731
ان شاءالله میاد پایین گلم  صلوات و ایت الکرسی میخونم براش❤️

ممنون منم برا امضات میفرستم عسلم

یکی گفت پشت گوش بچشو تیغ زدن خوب شده زود😑

بهش میگن حجامت زردی

یه نقطه ی خاص رو میزنن در حد دوسه قطره خون میاد ولی زود زردیو میاره پایین.

حتما باید کاربلد باشه طرف.

میتونی در خواست دوستی بدی شمارمو بهت بدم زنگ بزن اطلاعات مفصلی دارم راجع به زردی که طولانیه نمیتونم ...

چشم گلم

2738

ای جان مبارک باشه قدمش.نگران نباش زردی چیز خطرناکی نیست اگه درمانش کنی.منم دخترم الان دو ماه و ده روزشه.اوایل کنی زردی گرفت که دکتر گفت به دستگاه نیاز نداره همون شیر خودتو بده.همینکارو کردم به اضافه ی تنجبین و شیر خشت که برای من عالی بود.یعنی یه صبح که پاشدم دیدم بچه سفید شده بود عینه برف.چون قبلش پوستش کمی زرد و سرخ شده بود.ولی تقریبا تا پنجاه روزگی طول کشید که کامل رفع شد.

متاسفانه اطرافمون نیستش کسی برا حجامت ولی درمان های سنتی و داریم پیش میگیریم ممنون گلم

داخل نت دکتر حجامت پیدا کن میاد خونتون انجام میده 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
ای جان مبارک باشه قدمش.نگران نباش زردی چیز خطرناکی نیست اگه درمانش کنی.منم دخترم الان دو ماه و ده رو ...

ممنون عزیزم❤

اگه تهرانی یه جای خوب بهت بره حجامت معرفی کنم

نه گلم تهران نیستم