2737
2734
عنوان

چرا قدیم بچه اوردن انقد راحت بود اما الان..😖😖😖

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 25 پست
دکتر واسه منم پردنیزلون نوشت ،ولی من اصلا نخوردم ،خیلی عوارض داره

برا من نصف قرص نوشته کم کم قطعش کرده میترسم نخورم کنترل نشه اصلا نمیدونم چیکار کتم

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غذاهامون بده،ابمون بده،هوامون بده،کلی در معرض امواج هستیم،قدیمی ها خیلی از اینا براشون اوکی بود

اره شوهرم میگه گناهه یه طفل معصوم با این اوضاع بیاد این دنیا اما نمیشه که از طعنه و کنایه ها خسته شدم

منم دارم چند ساله تازه که آز دادم ۲۰۰ و خورده ای بود

اوووو....۲۰۰ که هیچی نیس

زیر ۵۰۰ میگن اصلا نگران کننده نیس...

واسه ۲۰۰ کورتون داده؟؟؟ کورتونو معمولا واسه عددای ۱۰۰۰ به بالا تجویز میکنن

2728
برا من نصف قرص نوشته کم کم قطعش کرده میترسم نخورم کنترل نشه اصلا نمیدونم چیکار کتم

هر جور خودت میدونی عزیزم...اگه دوس داشتی پیشه یه دکتره دیگه هم برو 

من دکتر خودم برام تجویز کرده بود،ولی رفتم از یه فوق تخصص غدد پرسیدم گفت اصلا نیازی به پردنیزلون نیس ،نباید بخوری

منم دیگه قرصارو ریختم سطل آشغال😆😆

اوووو....۲۰۰ که هیچی نیس  زیر ۵۰۰ میگن اصلا نگران کننده نیس... واسه ۲۰۰ کورتون داده؟؟؟ کورتون ...

tpo 255 بود انتی تیروگلوبولین ۲۴۵.نمیدونم والا برا چی داده.موندم چیکار کنم

هر جور خودت میدونی عزیزم...اگه دوس داشتی پیشه یه دکتره دیگه هم برو  من دکتر خودم برام تجویز کر ...

من همین زنان برام نوشته گفت بخور برای یه ماه دیگه باز آز نوشته.میگم نکنه فکر کرده من عجله دارم برا بارداری این قرصو داده که کنترل شه .گیج شدم

tpo 255 بود انتی تیروگلوبولین ۲۴۵.نمیدونم والا برا چی داده.موندم چیکار کنم

من انتی تیروگلوبولین هیچ وقت آزمایش ندادم ،ببینم عددش چنده

ولی شنیدم هرچی اختلاف این دو آنزیم به هم بیشتر باشه ،احتمال سقط بیشتره که خداروشکر واسه شما تقریبا در یه سطحه

2738
من همین زنان برام نوشته گفت بخور برای یه ماه دیگه باز آز نوشته.میگم نکنه فکر کرده من عجله دارم برا ب ...

زنان علمشو نداره ،برو غدد

حالا بخوریم ،اشکال نداره ...من تو همین سایت خوندم که بعضی خانوما که انتی تی پی او بالا داشتن ،تو بارداری هم پردنیزلون میخوردن...

زنان علمشو نداره ،برو غدد حالا بخوریم ،اشکال نداره ...من تو همین سایت خوندم که بعضی خانوما که انتی ...

نمیدونم فعلا که ترسیدم نگرفتم قرصشو نمیدونم با نصف قرصم عوارض داره یا نه

چبو رعایت کردی؟،من یه درد دیگه دارم که اون اذیتم میکنه تکرر ادرار دارم همش دستشوییم باید سریع برم کن ...

خورد و خوراکمو رعایت کردم

کلم به خاطر تیرویید نخوردم

تا جایی که لازم بود استراحت کردم.

کارای پر استرس هم واقعا انجام ندادم