2726
عنوان

دخترم مشکل دوست یابی داره کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 7839 بازدید | 24 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهتره مدرسه شو عوض کنه کلااا نه اینکه توو فکر این باشه ک دوست برای دخترش پیدا کنه

مدرسه رونمی تونم عوض کنم هر جای دیگه ببرم از کجا معلوم بهتر از این جا باشه منم دنبال دوست سالم هستم برای دخترم 

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
2728
من جای شما بودم اصلا نمیزاشتم با یک کدومشون رابطه برقرار کنه 

همه هم کلاسیاش اون جوری نیستن که ماهم بیشتر دوستامون دوست پسر داشتن این دلیل نمیشه

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
همه هم کلاسیاش اون جوری نیستن که ماهم بیشتر دوستامون دوست پسر داشتن این دلیل نمیشه

اخه تو این سن دوست پسر بگیره مهم نیس اینا بچه ان باید نوجوانی کنن فکرشون ازاین مسایل به دور باشه حداق ۱۷ ساله بع بعد دوست پسر بگیرن الان اخه دوست پسر دارن میدونی چیکارشون میکنن

اخه تو این سن دوست پسر بگیره مهم نیس اینا بچه ان باید نوجوانی کنن فکرشون ازاین مسایل به دور باشه حدا ...

من با نظرتون موافقم ولی اکثرشون پدر مادرای شاغل دارن وتک فرزندن اصلا خونه نیستن که روی بچه ها نظارت داشته باشن خودم به دخترم تذکر دادم که با اون سری از بچه ها دوست نشه 

سلام عزیزم

داشتم تو تاپیکا دنبال راه حل برای دخترم میگشتم که تاپیک شما رو دیدم

دقیقا الان دختر من مشکل قبلا دختر شمارو داره..تو مدرسه خیلی تنهاست و هر روز میاد خونه نا امید تر از روز قبل..تو مدرسه هیچکس باهاش دوست نیست..الان کلاس سوم

میخواستم بپرسم شما برای مشکل دخترتون چیکار کردید؟

یعنی انقد که غصش میخورم کلا فکرم مشغوله همش