2726
اینا تاثیرات نی نی سایته عزیزم به شوهرت نزدیک شو باهم بیشتر وقت بزارید خوش بگذرونید

همین شکا باعث میشه از هم دور بشیم نینیسایتی ها خداییش یکم دلمو اروم کردن ولی شما هم راست میگی دور شدن همه چیزو خراب میکنه 

همین شکا باعث میشه از هم دور بشیم نینیسایتی ها خداییش یکم دلمو اروم کردن ولی شما هم راست میگی دور شد ...

تاپیکای خیانت نخون گلم 

برو با شوهرت اس بازی کن مثل روزای اول اشنایی

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلییی وقته اینکارو نکردیم

اره ما خانوم ها خیلی خودمونو دست کم گرفتیم... 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2728
میدونم میتونم تو مشتم بگیرمش ولی دوست ندارم تصنعی باشه اخه با این کاراش دل ادم میشکنه

کدوم کاراش؟ 

تو مشتت بگیری یعنی چی

عاشقی کن عزیزم هم به خودت عشق بده هم عشق بگیر

کدوم کاراش؟  تو مشتت بگیری یعنی چی عاشقی کن عزیزم هم به خودت عشق بده هم عشق بگیر

ببین شوهر من حقوقه منو میگیره و حتی از حقوق خودم برام خرج نمیکنه من وام برداشتم و کسر از حقوقش کردم یعنی ماهی ۴۰۰ و با همون واسه خودم خرج میکنم حالا میگی حقوق منو تو نداره باشه ولی تو جمع بهم میگه حقوق یک تومنی تو چیه در صورتی که ۳ میلیونه دست بزن داره و زود عصبانی میشه بد دهنه و تنها خوبیش اینه که اهل کار و رفیق

باز نیست برای خونه هم خوب خرید میکنه شما باشی عاشقش میشدی ی چرا یه مدت خودمو گول زدم الانم به خاطر زندگیم چشامو بستم ولی نمیتونم عاشقش باشم 

ببین شوهر من حقوقه منو میگیره و حتی از حقوق خودم برام خرج نمیکنه من وام برداشتم و کسر از حقوقش کردم ...

تازه اگه نمیرسم کارای خونه رو انجام بدم یا هرچی میره تو بالکن داد میزنه ابرومو برده دیگه بیشتر دخترم برام مهمه

تازه اگه نمیرسم کارای خونه رو انجام بدم یا هرچی میره تو بالکن داد میزنه ابرومو برده دیگه بیشتر دخترم ...

برو پیش مشاور

[QUOTE=106646599]برو پیش مشاور[/QUOTEفایده نداره قبلا زندگیش مهم بود کتاب میخوند ولی الان چند وقته و ...

من واسه ارامش خودت گفتم برو. مشاور