2726
عنوان

معجزه زندگی من (از آزواسپرمی تا مشاهده اسپرم در آزمایش)

| مشاهده متن کامل بحث + 29523 بازدید | 90 پست
میفهمم که شما هم از روی اینکه خوبی بقیه را میخای داری دفاع می کنی، من هم اول بار که پیام گذاشتم و تع ...

داری اشتباه میکنی دکتر محبوبی همه ی پولهایی رو که کار میکنه رو به حساب خیریه واریر میکنه خداحفظش کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستای گلم 

من از کاربرهای قدیمی نی نی سایتم ولی دیگه خیلی وقت بود نیومده بودم نام کاربریم رو فراموش کردم 

خیلی اتفاقی امشب وارد این تاپیک شدم دوباره کاربری زدم که باونم تجربه هام رو بهتون بگم 

ساره جان اگه تایپک ا ومدی جوابمو بده خواهشن 

گفته بودم چون تو بیایی غم دل با تو بگویم ...چ بگویم بیرون رود از دل غم چون تو بیایی....🤱 خیلی وقته منتظرتم مادر بیا و از چشم انتظاریی طولانی منو دربیار بیا عزیز مادر تا خاطرات روزهای تلخم رو برایت بخوانم 😥 دیگه از دکتر از آمپول از غربت متنفر شده ام مادر ببین برای داشتنت چطور هر دردی و هر ملامت و نگاه سنیگینی رو تحمل میکنم 😔  خدا رو چه دیدی شاید روزی ورق برگشت ....باور میکنی برای داشتنت ثانیه ایی هم نشده که نگم خدایا حتی که تو سرنوشتم نوشتی عقیم به رحمانییتت قسمت میدم تعغیر بده سرنوشتمو ..🤲 خدایا به حق مادران شهدا دل مادرمو شاد کن چندین ساله داره پا به پای من زجر میکشه دیگه پیر شده از غصه من ... ان شاالله به حق بی بی حضرت زهرا(س) هیچ خونه ایی در انتظار فرزند نباشه دامن همه منتظرا سبز شه  ..آمین 🤰🤲 برای مادر شدنم از ته دلت دعا کن 😍
2728
خیلی ممنون از انگیزه ای بهم دادی  حتما همین مسیری که پیشنهاد دادی رو پیش میگیرم برای درمان روح ...

سلام عزیزم کپسول فلوکستین درسته برا روان درمانی و کاهش اضطرابه وکلا یه جور سرخوشی میده ولی از عوارضش  لاغری بی برگشت هست منم دکتربرالاغری برام نوشت که متاسفانه به جای سرخوشی خواب آلودگی برام داشت که دکترم گفت فورا قطع کن بهت نمیسازه

سلام ساره جان چخبر بانو؟؟

سلام عزیزم من بعد از حدود یکسال دوباره اومدم این سایت، کلا یکسال همه چیزو گذاشتم کنار، ما سال پیش تابستون رفتیم و آی وی اف انجام شد و 1دونه جنین با مصیبت تشکیل شد و اونم نموند و اصلا رشدی نکرد و سر پریودم با کلی درد دفع شد...خلاصه کلا بیخیال شدیم من یه مدت خودمو با کار مشغول کردم تا همین الان..انشالله دوباره تیرماه میخوام درمان رو از سر بگیریم...توکل بر خدا ببینیم چی پیش میاد...

بدون اراده خدا برگ از درخت نمی افته...تلاش کن و بقیه رو بسپار به خدا 
سلام عزیزم من بعد از حدود یکسال دوباره اومدم این سایت، کلا یکسال همه چیزو گذاشتم کنار، ما سال پیش تا ...

ای جاااانم ، من چند ساله منتظرم ، تااینکه فروردین سال 1400متوجه شدیم همسرم واریکوسل داره و شهریور1400عمل کردن,فکرکردم باردارم اما متاسفانه باردار نبودم و تصمیم گرفتم ناامید نشم 

میفهمم که شما هم از روی اینکه خوبی بقیه را میخای داری دفاع می کنی، من هم اول بار که پیام گذاشتم و تع ...

عزیزم ما هم تو فکر درمان هستیم واقعا اینکه میگید این دکتر محبوبی اینجوریه آخه هیچ شناختی ندارم ازش

آخه مگه میشه دکتر همچین آمپولی رو برای اسپرم ضعیف تجویز کنه ولی اسپرم رو صفر کنه؟!!من خودم یه مقدار ...

عزیزم سلام همسر من مشکل اسپرمش مثل همسر شماست میشه راهنمایی کنید یکمی

خدایا برام معجزه کن. تومعجزه کنی قشنگه. 

طب سنتی افلاطون درمان قطعی آزواسپرم 09179170344 

طب سنتی افلاطون درمان انواع بیماریها با داروهای گیاهی طبی  با بیش از سی سال تجربه ارسال دارو به همه نقاط ایران و خاورمیانه رزرو نوبت 09179170344

سلام منم میرم مرکز ابن سینا اینسری دکتر شوهرمو از اراسته به بهرنگ ابادپور تغییر دادم هفته اینده وقت انتقالمه ان شاء الله نتیجه بگیرم 

کاربریم از سال ۹۷هست این ماه تیکر بارداری میزنم حتمااااااااا🙏
2706