2737
2734
عنوان

بچه ها التماس دعا شوهرم بیماریه سختی گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1741 بازدید | 44 پست
انشالله که خدا شفای عاجل به همسرتون بده
الهی آمیییییییییییییییییییین
خداوندا :نعمت عافیت مبدا همه نیازهاست و عاقبت به خیری مقصد همه نیازهاست .بین این مبدا تا آن مقصد والاترین نیازها دلخوشی است .به بزرگیت سوگند آنرا به تمامی دوستان و عزیزانم عطا فرما. آمین یا رب العالمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام
مدتی بود که نشد بیام و از اوضاع احوالمون براتون بگم
ما 9 جلسه شیمی در مانی رفتیم الانم 2 جلسه پردیس نور برایه یه روش دیگه ای از شیمی درمانی به اسم کمو میریم تاریخ 8/8 /92 یه سیتی اسکن داره اگه خدا بخواد و همه چی خوب باشه شیمی درمانیش متوقف میشه
حال عمومیش نسبتا خوبه . ادم مقاومیه . بچه ها از دعاهایه خیر شما دوستان تا حالا دووم اوردیم وگرنه بسی طاقت و تحمل میخواد پیمودن این مسیر
2738
خدارو شکر که تا الان به خیر گذشته و بعد از این هم به لطف خدا همه چیز خوب پیش میره
آفرین به شما که تو روزای سخت و بیماری همراه همسرت هستی خدا همیشه خوشبخت و سلامت نگه اتون داره
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
امیدوارم از مشهد دست پر برگردی شک نکن امام رضا حتما حاجتت رو می ده وقتی با دل شکسته بری پیشش

یک دعا هم هست تو مفاتیح برای امام سجاد هست که ابن مقاتل گفته هر کی این دعا رو 100 مرتبه بخونه اگه حاجتش رو نگرفت منو لعن کنه

اولش هم با الهی کیف ادعوک شروع می شه مطمئن باش این دعا رو با دل شکسته بخونی حاجتت رو می گیری چون من 6 بار خوندم 5 بارش رو حاجت گرفتم
می شه برای مادر شدنم صلوات بفرستین 
یه دنیا ممنون همتون
از این دنیا تنها چیزی که برامون باقی میمونه عشقه به همدیگست . پس نزاریم که خاموش شه . روز به روز شعله ور ترش کنیم اونقد که شعله هاش بدی ها رو بسوزونه . به خدا قسم تو این هفت ماه فقط خدا خواسته بهم همینو حالی کنه . من عشق خودش و بنده هاش با گوشت و پوستم حس کردم . به خودش قسم که اگه تلنگراش به موقع گرفته بودیم حالا بابت کردار خودمون اینقدر ریاضت نمیکشیدیم . سختیاش به جون میخرم من که به عشقش رسیدم . نمیدونین چه حاله غریبیه با خدا بودن . نفس ادم بند میاد . اشکات با ذره ذره وجودت امیخته میشه . الهی به عشقش برسین سهل و اسون فقط با یه تلنگر
2706