2726
عنوان

هعععی داره هزار راه نرفته رو میده...

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 38 پست
درک میکنم؛ امروز که جمعه س و بیکار بودم همش حالم بد بود؛ نمیدونم چرا بعضیامون از حداقلای زندگی محروم ...

شما چرا تنهایید؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
شما چرا تنهایید؟

مجردم؛ یطورایی پیش رفته زندگی م که رسیدم به یه بی تفاوتی عمیییق؛ واقعا وقتی به روند زندگی م فکر میکنم هیچوقت موردایی که سراغم اومدن مناسب ازدواج نبودن؛ تحمل کردن تنهایی آدمو خسته میکنه بخصوص ازین جهت که هرچی سن آدم بالاتر میره نیاز به داشتن یه تکیه گاه تو زندگی آدم پر رنگتر میشه؛ تازه راجع بهش با کسی حرفم نمیشه زد تا جایی عنوانش میکنی با یه سری نسخه پیچیایی مواجه میشی که پشیمونت میکنن از دردودل کردن؛ ولی واقعا انگارهمیشه یه جای خالی داره آدمو از درون فرسوده میکنه بخصوص ازین جهت که ادم نگران آینده شم هست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مجردم؛ یطورایی پیش رفته زندگی م که رسیدم به یه بی تفاوتی عمیییق؛ واقعا وقتی به روند زندگی م فکر میکن ...

قشنگ میفهمم

اون نسخه پیچی رو خوب گفتی...

برو باشگاه...

شوهر  چیه....

برو خدا رو شکر کن مجردی...

برو با یکی آشنا شو!دوست پیدا کن !!!

هعععی

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
قشنگ میفهمم اون نسخه پیچی رو خوب گفتی... برو باشگاه... شوهر  چیه.... برو خدا رو شکر کن مجرد ...

تازه از یه آشنایی خارج شدم؛دیگه دودستی چسبیدم به تنهایی؛ خلاصه بین بد و بدتر تنهایی بهتره؛ آره دیگه؛ میدونین دقیقش اینه که آدم یه سری نیازهای عاطفی داره که فقط با وجود یه مرد پر میشه منتها موضوع اینه اون خصوصیات کلا در هیچ مردی نیست 😂 حداقل برای من که نبوده؛ تناقض عجیبیه 

2728
تازه از یه آشنایی خارج شدم؛دیگه دودستی چسبیدم به تنهایی؛ خلاصه بین بد و بدتر تنهایی بهتره؛ آره دیگه؛ ...

من اهل دوستی نیستم... تنهای مطلقم !

البته خدا هست... شکر... چی بگم...

تازه از یه آشنایی خارج شدم؛دیگه دودستی چسبیدم به تنهایی؛ خلاصه بین بد و بدتر تنهایی بهتره؛ آره دیگه؛ ...

چطور برای من درخواست دوستی دادی و منو شناختی...

من اهل دوستی نیستم... تنهای مطلقم ! البته خدا هست... شکر... چی بگم...

خواهر منم سه سالی میشه جدا شده واقعا پروسه وحشتناکیو از سر گذروند اونم کلا تنهاست درواقع آدم وقتی همچین تجربیاتیو از سر میگذرونه میترسه ازینکه وارد رابطه جدیدی شه خب تجربه ش زیاد شده خیلی چیزارو زودتر تو طرف مقابل تشخیص میده و ریسک نمیکنه برای آشنایی 

چطور برای من درخواست دوستی دادی و منو شناختی...

قبلا تو سایت عضو بودم جز دوستام بودین چون دوستام یه تعداد معدودی بودن و همه شونو یادمه،  بهتون حس مثبتی دارم اسمتونو کاملا یادم بود سرچ کردم دوباره درخواست دادم 

این برنامه بعضی زوجاشون الکی میان. یه دفعه یه خانوم و آقای جوون اورده بودن و میگفتن ما متحول شدیم د ...

صحبت از مشروبات الکلی ممنوعه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید