2733
2734
عنوان

تاپیک زدن وپشیمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 54 پست
آره عزیزم،فکرکردن نمیخوادکه،مردی که از هفت صبح پامیشه ناپیک میزنه ویکسره چراغ سبز توسایته،معلومه برا ...

حتمادرگیرهمین مشکلاته

گاهی اوقات سردرنمیارم ازکارمردااونابیشترسکوتوترجیح میدن که به آرامش برسن برعکس خانوما باحرف زدن به آرامش میرسن واین واقعاعلمیه چون هورمونی درمغزشون ترشح میشه که آرامش بخشه برای همین میگن حرفای خانوما تمومی نداره😂😉💓

حتمادرگیرهمین مشکلاته گاهی اوقات سردرنمیارم ازکارمردااونابیشترسکوتوترجیح میدن که به آرامش برسن برعک ...

یه سوال،شمافکرمیکنی من که صحبت نمیکنم ولی میام تو نینی سایت اومدنم اینجاباعث آرامش میشه،یا حرف زدن،به نطرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عزیزم هرکسی باتوجه به شخصیتش فرق میکنه بعضیاکلاپرحرف هستن واین طوری ابرازوجودمیکنندوارامش میگیرن بعضیاهم باسکوت وتنهایی حالشون خوب میشه

شایدیه نفرحرفی نزنه اماهمینکه چهارتامطلب وتاپیک میخونه شایدازدرگیری های فکری یکم فاصله بگیره وحالش عوض بشه وشایدهم مشکلات بقیه روکه بخونه خداروشکرکه که زندگی وهمسرخوبی داره درست لحظه ای که کلی ناامیدشده

من تو ی تاپیک بودم خانوم گفته بودن چون من (دکترا) میخونم احساس میکنم دیگه حوصله محبت کردن ندارم!

منم ریپلای زدم (دکتری) صحیحه نه دکترا!

الان تو ی تاپیک دیگه منو دیده رفته تاپیکامو خونده ی غلط املایی دراورده اومده زیر پست مردم ب من حرف میزنه!

اخه کسی ک دانشجوی دکتری باشه روزی صدبار روی کارت دانشجویی و سایت و غیره این کلمه رو میبینه مگه میشه اشتباه بنویسه؟ من خودم ترم سومم 

ولی کلمه مشمع رو خیلی محتمله ادم اشتباه بنویسه چون کلمه‌ای نیست ک هرروز جلوی چشم باشه!

عاشق خوراکی‌ام😋 عاشق خونه ویلایی قدیمیمون😍 بفرمایید چای قند پهلوِ دیشلمه🥰 
2728
من تو ی تاپیک بودم خانوم گفته بودن چون من (دکترا) میخونم احساس میکنم دیگه حوصله محبت کردن ندارم! من ...

این طورادمااحتمالاعقده ی حقارت ودیده شدن دارن ایشون هم مثلامیخواستن پزمدرک تحصیلی‌شان روبدن درحالی که مدرک تضمین کننده ی درک وشعورنیست وتحصیلاتی که چیزی به آدم اضافه نکنه پشیزی نمی ارزه

ببین عزیزم هرکسی باتوجه به شخصیتش فرق میکنه بعضیاکلاپرحرف هستن واین طوری ابرازوجودمیکنندوارامش میگیر ...

واقعادرست میگی،چون همه اینارو حس کردم،هم حرف زدن رودوست داشتم وهم خوندن تبادل نظرهارو،

ممنون دوستم  

این طورادمااحتمالاعقده ی حقارت ودیده شدن دارن ایشون هم مثلامیخواستن پزمدرک تحصیلی‌شان روبدن درحالی ک ...

اخه کسی ک نتونه اسم مقطع تحصیلی رو بنویسه واضحه دروغ میگه

ولی منم راستش دیگه دوس ندارم تاپیک بزنم

چ ربطی داره ادم ی روز ناراحته نمیتونه حرفشو ب کسی بزنه میاد اینجا با غریبه‌ها میگه و آروم میشه

درست نیست ک میرن تاپیک قبلیا رو میخونن ک حقارت خودشونو تسکین بدن

نی‌نی‌یارها هم ک تاپیکا رو پاک نمیکنن و این سخت کرده کار رو

عاشق خوراکی‌ام😋 عاشق خونه ویلایی قدیمیمون😍 بفرمایید چای قند پهلوِ دیشلمه🥰 
واقعادرست میگی،چون همه اینارو حس کردم،هم حرف زدن رودوست داشتم وهم خوندن تبادل نظرهارو، ممنون دوستم ...

خواهش عزیزم امیدوارم هروقت میای اینجاحالت خوب بشه وزندگی پرازارامش باشه برات😘😘😘😘

2738
اخه کسی ک نتونه اسم مقطع تحصیلی رو بنویسه واضحه دروغ میگه ولی منم راستش دیگه دوس ندارم تاپیک بزنم ...

ناراحت نباش عزیزم بعضی آدمهابخاطرکمبودهایی که توی شخصیتشون هست ازناراحت کردن بقیه لذت میبرن شمابه دل نگیرگلم

بعدشم نی نی یارهاطبق قانون تاپیک حذف میکنن افرادعضودرسایت هم که درخواست دارن زیادن اونازحمت خودشونومیکشن ولی دراخرسخه راضی نگه داشتن این تعدادعضو... 

برات بهترینهاروارزومیکنم....از این مدل ادمهافقط بخاطرارامش خودت بگذرونه بخاطراینکه اونامستحق بخشیدن هستن💓💓💓