2726
عنوان

بیایید اینقدر حرف اضافه نزنیم!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 751 بازدید | 37 پست
خخخ عزیزم خیلیا عمدا این حرفارو میزنن آتیش بیارن از روی جهالت نیست اتفاقا کاملا عالمانه و عامدانه اس ...

گاهی لبخند زدن و وسط همه ی حرفاشون از غذای مورد علاقه ت یا مزه ی یه چیز خوشمزه ای که خوردی بگی میشه یکی از بهترین برخوردها
یه چیزی شبیه تعریف از مزه ی پفک نمکی اونم وسط اونهمه حرف خخخخ

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست

استارتر گفتن این حرفا قشنگه ولی عمل بهشون خیییییلی سخته خیلی

من سالهاست می خوام رو خودم کار کنم که حرف مردم برام بی اهمیت باشه ولی نمیشه که نمیشه😕 تا کسی حرف نامربوط بهم میزنه خیلی ناراحت میشم و بهم میریزم بدجور رو زنگیم تاثیر گذاشته ولی نمیدونم چطور میشه بی اهمیت بود دیگه انگار دست خودمون نیست کنترل کردنش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر گفتن این حرفا قشنگه ولی عمل بهشون خیییییلی سخته خیلی من سالهاست می خوام رو خودم کار کنم که ...

چرا نشه؟
هیچ چیزی نشدنی نیست

تردید نکنین با تلاش همه چی میشه

والا برای یه قورمه سبزی جا افتاده یا یه املت خوشمزه باید براش زحمت کشید
چرا فک میکنیم برای آرامش ذهن ودرون نباید زحمت کشید؟
مثلا کتاب های  تحلیل رفتار متقابل بخونین مثه کتاب تحلیل رفتار متقابل اریک برن و بازی آخر از اریک برن و کتاب وضعیت آخر و کتاب ماندن در وضعیت آخر از تام هریس
اینا به روابط ما با دیگران هم خیلی کمک میکنه با خوندن این کتاب ها براحتی متوجه دلیل رفتار های مختلف دیگران میشین و ذهن و دلتون با این شناخت آروم تر میشه
گاهی بیاین فقط لبخند بزنین
شاید بگین به چی؟
خب به رفتار خنده دار دیگران

به این فک کنین که مثلا 10سال چه اتفاقی افتاده و فلانی چیکارا که نکرده و شما اون موقع چقدر عصبانی بودین و ناراحت!!!
اما الان که فک میکنین اون همه ناراحتی ارزششو داشت؟
مسئله اینه
آدما رفتار خودشون رو دارن که یا از روی عمد هست یا از روی عمد نیست و عموما دومی بیشتره

خب بپذیریشون
ادم وقتی در قدم اول بپذیره دیگران اینجورین و عموما دست خودشون نیست راحت تر برخورد میکنه
اما در برابر هر رفتار بدی میشه از رفتار مناسب استفاده کرد و منظورم از رفتار مناسب یه رفتار خوبه حالا این رفتار میتونه خوبی کردن باشه یا بخشش باشه یا صبر باشه یا در نهایت دوری کردن

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست
چرا نشه؟ هیچ چیزی نشدنی نیست تردید نکنین با تلاش همه چی میشه والا برای یه قورمه سبزی جا افتاده یا ...

میدونی استارتر بعضی رفتارای دیگران و دل شکستنها برام قابل درک نیست سخته باهاشون کنار بیای 

مثلا من یه شرکت کار میکردم که مدیرم از کارم راضی بود منم از جون و دل و با دقت کامل حتی بعضی مواقع خارج از تایم کاریم براش کار میکردم 3 سال اونجا بودم بعد یهو یه خانم اومد که مدیرم تمام سعیشو کرد که اونو جایگزین من کنه اینو هم بگم خانمه متاهل بود حتی بهش گفته بود سعی کن ازش کار یاد بگیری که اونو اخراج کنم شما رو بزارم میگفت خانم با شخصیت و مودبیه با اینکه که اصلا کار بلد نبود اونو به من ترجیح داد و دست آخر با کلی توهین جلو جمع  از کارم اخراجم کرد و خانمه رو جایگزین کرد بعد از یکسال هنوز این کینه تو وجودمه و احساس طرد شدن و بی ارزشی که بهم منتقل کرد هنوز یادم نرفته جوری که دیشب تا صبح بیدار بودم با وجود یکسال که از اون جریان میگذره همش میکم مگه من چیکار کردم یا اون خانم چی داشت چرا دلسوزیامو نادیده گرفت هنوز نتونستم کار پیدا کنم تمام سعیمو کردم بتونم فراموش کنم ولی این جریان بدجور روحمو آزرده 

چطور میشه این رفتارها رو نادیده گرفت واقعا چطور میشه؟!

2728

البته درک چنین رفتارهایی برای هر کسی راحت نیست اینکه چی به شما گذشته و چی کشیدین حتما در اون موقع خیلی براتون سخت بوده
بخصوص وقتیکه یاد همه ی تلاش هاتون میافتین

و بعد از اون همه تلاش، نتیجه میشه  این نحوه ی قدرانی !!!!

خب مسئله ی اول اینه که شما کارتون رو بدرستی همیشه انجام میدادین و این نباید باعث بشه فک کنین نباید اون کارها رو انجام میدادین
اما رفتار مدیر شما قابل توجیه نیست ولی این آدما همون افراد کم ارزشی هستند که باید ازشون فاصله گرفت
اما میگید چطوری نادیده بگیرین این رفتار بد اونارو؟
هیچی خیلی راحت ... بهش فک نکنین

مهم نیست اون خانم چی داشته مهم تر اینه مدیر شما آدم کم ارزشی بوده و از ادم کم ارزش چه انتظاری دارین؟ چیزی جز رفتارهای زشت و بی ارزش ؟!

یادتون باشه این کم ارزشی شما نبوده مدیرتون رفتار نسنجیده داشته در حقیقت اون بار فتار نسنجیده کم ارزشی خودشو به همه ثابت کرده

پس هر وقت بهش فک میکنین یادتون باشه کسیکه کار درست رو انجام داده شما بودین و اونیکه رفتار زشت بوده مدیرتون بوده

اما چیزی به دل نگیرین

مثه یه  آدم بزرگ که روح بزرگی داره بی ارزشی های دیگران رو ببخشین مطمئن باشین طبیعت به وقتش از اونا انتقام میگیره اما شما ببخشین دیگران رو 

دیگران رو ببخشین  چون خودتون خیلی باارزشین

گاهی باید لبخند زد و بی توجه بود به قول سفیر سابق انگلیس در ایران: گفته بودن بهش از حرفا و شعارهایی ...

پس حرف به کی صدمه زد! 

نکنه هنوز تو ایران مشغول کاره! 

تیکر برای کنکوره 😂😅 ‏پشت هر دختر قوی و مستقلی یه دختر کوچولوی شکسته هست که مجبور شده یاد بگیره چطورباید دوباره رو پاهاش وایسته و به هیچکس تکیه نکنه...
پس حرف به کی صدمه زد!  نکنه هنوز تو ایران مشغول کاره!

به اونایی که گفته بودن خخخخ

هنوزش رو نمیدونم