2733
2734
عنوان

دوستمو‌ خیلی دوست دارم ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 22 پست
واقعأ واسه همچین مادرایی متأسفم،که بچه رو اینجوری بار میارن،باعث عذاب دیگران میشن، رابطه ت رو باهاش ...

اره متاسفانه متوجه نیستن با این نوع تربیت باعث میشن بچه خودشون منفور باشه پیش همه

سعی میکنم تو خونه ارتباط رو کمتر کنم ولی متاسفانه بیرون زیاد همدیگرو میبینیم

از طرفی هم دوستم واقعا خانومه دلم نمیاد ناراحتش کنم منتها بدجور خودمو عذاب میدم

خلاصه بدجور گیر کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخ اخ گفتیییییی من باید دعوتش کنم از الان‌رعشه گرفتم 😭😭

منم دقیقا مشکلم همینه نوبت منه ، بقیه دوستای دوره میپیچونن دعوتش نمیکنن خونه ، با اون رستوران و.اینها قرار میذارن ولی شوهر من اووووف مگه قبول میکنه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2728
اره متاسفانه متوجه نیستن با این نوع تربیت باعث میشن بچه خودشون منفور باشه پیش همه سعی میکنم تو خونه ...

عزیــــــــــزم،نمیدونم چی بگم

چه بچه رو موخیه

از آدم دروغــــگو نپرس چرا دروغ گفتـــی،چون بایه دروغ دیگـــه قانعت میکنه😊
منم دقیقا مشکلم همینه نوبت منه ، بقیه دوستای دوره میپیچونن دعوتش نمیکنن خونه ، با اون رستوران و.اینه ...

ببین‌ امروز رستوران بودیم به قدری بیتربیته به قدری بیتربیته که حد و حساب نداره اونجارو هم زهر مار میکنه

مشکل دیگم هم اینه که پسر من دوسال کوچیکتره و خیلی اذیتش میکنه به اصطلاح بولی میکنه

انقد هم بچم مظلومه من جگرم کباب میشه 

ببین‌ امروز رستوران بودیم به قدری بیتربیته به قدری بیتربیته که حد و حساب نداره اونجارو هم زهر مار می ...

من که بچه خودمو به هیچ وجه نمیبرم تو مهمونی که اون هست میذارم پیش پرستار یا پدربزرگش 

شما هم اگه میتونی نبر خیلی برای روحیه بچه ات بده 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2738