2726
عنوان

منم زدم😎

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 43 پست
چقدر زود جنسیت کنجدت مشخص شد😄وروجکایی من که تا ماه هشتم معلوم نمی شد دخترن با پسر☺ هنوزم ویار داری ...

وای راس میگی؟منم انقدر کتک خوردم تا جنسیتشو فهمیدم😂

ویارم کمتر شد ولی اگه قرصمو قطع کنم بدتر میشه

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
وای راس میگی؟منم انقدر کتک خوردم تا جنسیتشو فهمیدم😂 ویارم کمتر شد ولی اگه قرصمو قطع کنم بدتر میشه

آخی دیمیترون میخوری؟

انشالله که تا چهارماهگی ویارت تموم شه 😣خیلی سخته 😥

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام شکوفه بهاری😍😍😍 

مبارکه مبارکه😍😍🤗 

میخوای یه فرشته ب دنیا بیاری با لباسای گلدار و چین چین😍😍 

ان شالله تن هردوتون سلامت باشه 😘 

ممنون ک منو بعنوان خاله اش😁😎😌 لایق دونستی خبر دادی😘😘 

سلام شکوفه بهاری😍😍😍  مبارکه مبارکه😍😍🤗  میخوای یه فرشته ب دنیا بیاری با لباسای گلدا ...

گبونت خاله پریانکا😍😍❤

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2728
آخی دیمیترون میخوری؟ انشالله که تا چهارماهگی ویارت تموم شه 😣خیلی سخته 😥

اره دمیترون میخورم

الان نوزده هفته هستم

وای خاله اش چ اسم با کلاسی داره😌😌  😂🤣😂

😂🤗

سلام عزیزم مبارکههههه😀😍 حدس میزدم دختر باشه😀خوووش بحالت منم عاشق دخترم

انشاءالله تنش سلامت باشه و سایتون بالاسرش باشه همیشه❤😍

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔
سلام عزیزم مبارکههههه😀😍 حدس میزدم دختر باشه😀خوووش بحالت منم عاشق دخترم انشاءالله تنش سلامت باشه ...

😍😍😍❤

سلام تی تی جونم.

خوبی عزیزم.

خییییلی بهت تبریک میگم.دختر بیشتر از چیزی که تصور کنی شیرینه.

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           

امییید نداشتم پستم ثبت بشه.😥

چند روزه میام جوابتو بدم سایت مشکل داشت.

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           

مرسی که خبر دادی بهم.خیییلی خوشحالم برات.😍😍

ان شاالله صحیح و سالم بیاد تو بغلت😙😚🤗

تی تی جون  خیلی خیلی مبارک باشه عزیزم 😍😘😘😘

ممنونم گلم😍😍