2726
عنوان

تا حالا شده كسي كه اصلا فكرشم نميكرديد بياد خاستگاريتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 889 بازدید | 33 پست
من شوهرم همکلاس م بود اصلا باهم حرف نمیزدیم و من اصلا محلش نمی ذاشتتم   وقتی اومد خواستگاری م ...

چرا واقعا اينجوري ميشد؟منم همكلاسي اينجوري داشتم...تو اقوام داشتم ...تو دوستان..كه اصلا محل نميداديم و حالت تنفر بعدش،'.....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همسرم پسرخالم بود از بچگی باهم بزرگ شدیم و خیلی با هم بازی میکردیم ولی یه دفعه تا نوجون شدیم یهو تغییر کرد خیلی سرد جواب میداد. دیگه خونمون نمیومد. ولی با اونیکی دخترخاله هام خوب بود . من تو دلم میگفتم چقدر ازم بدش میاد که حتی سلامم به زور میده. اما یه نگاه های قایمکی خاصی داشت از اون نگاه ها که معنیش رو نمیشه فهمید.وقتی اومد خواستگاریم با خودم میگفتم حتما خانوادش زورش کردن. بعد از نامزدی که ازش پرسیدم میگفت از نوجونی دوستم داشته یه جورایی انگار خجالت میکشیده.گفتم لااقل یه چشمکی نگاه عاشقانه ای یه حرکتی میزدی دیگه 

همسرم پسرخالم بود از بچگی باهم بزرگ شدیم و خیلی با هم بازی میکردیم ولی یه دفعه تا نوجون شدیم یهو تغی ...

دقيقا آفرين منم فكر ميكردم خانواده مجبور كرده،هي مامانم ميگفت نه و...

2728