2733
2734
ای وای.... ببین حتما یه دلیلی داره دیگه،مثلا مشکل خونی یا هورمونی...

همه موندن توش که داستانش چیه ،فامیلمم نیستیم که ،تزمایشات سالم سالم ،فقط یه پیر زنی توی شهرستان خوی کوز بود معاینه کرد گفتش موقع رابطه بخاطره عشق به همسرت و در حد جنون دوست داشتنش ،ببخشید واضح میگم ،میگفتم اره به این دلیلا خیلی خیلی خیس میشی و این باعث میشه باردار نشی و دلیل بعدیش اینه که بندت داغه ولی شکمت یخه راست میگه همینطوریم میگفت طبعت سرده و بلغم داری و دارو درست کردن داد گفت بخور  و بمال ...،چهل روز دیگه بیا مشکلتو حل میکنم تضمینی ولی یه کربلا منو با خودت ببر و بیار منم گفتم باشه ،بعد چهل روز رفتم پیر زنه مرده بود حامله شدم ولی نموند ،پیش خیراندیش هم رفتم گفت اون چرت گفته و فلان این داروهارو بخور حله سه میلیون گرف و گفتم داروهایی که پیر زنه داده بودش همیناس گف تو چیکار داری بخور ،خوردم هیچی ولی بعدش فهمیدم که اون پیر زنه روغنارو داده بود که بمالم واسه این بوده که ماساژ بده و یه کارایی کنه که نمونده بود خدابیامرز ،کسی دیگه هم مثل اون ندیدم که ندیدم 

چون میگن دعا رو دعا بیاد ضرر میرسونه واسه همون گفتم

چی بگم من که هنوز از دعا چیزی ندیدم ولی نزدیک به هفت تومن پول دعا دادم با حساب رفت و امدش به این شهر و اون شهر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره تو همین فکرم که دنبال کار میگردم جورش میکنم میدونم ،راست میگیااا،اگه نشد آی وی اف ،ماشینو میفروش ...

نگران نباش تخمک فریز گیرایشم بیشتره،،جور میشه به امید خدا❤

🌸هرچه در فهم تو آيد  آن بود مفهوم تو🌸
2728
اره طب سنتی هم رفتم بادکش تخمدان ،سیاه دانه و عسل ،بارهنگ و نعنا ،شوهرم خرنوب جنسینگ وووو ،طبع شناسی ...

دکتری برو که متخصص سقط مکرر باشه مثل عارفی،،دکترای دیگه هم هستن متخصص سقط مکرر و ای وی اف هستن

🌸هرچه در فهم تو آيد  آن بود مفهوم تو🌸
به نظرم استرسی که داری بی تاثیر نیست،به مدت بیخیال شو ببین چی میشه

اره تو شیش ماهه گذشته بیشتر دکتر اعصاب و روان رفتم ،دارو میده ولی دکترم نمیذاره بخورم میگه تو روند درمان تاثیر داره ،فقط مشاوره میرم ،چند وقت پیش زده بود به دستم و گردنم خیلی سخت بود ،من اونجا فهمیدم با فکر زیاد کردن ادم میتونه سرطان هم بگیره یعنی با استرس و فکر و خیال هر مریضی میشه گرفت حتی بیماری های جسمی

2738