2733
2734
مبل منم پارچه همین طوریه.مثل ساتنه زود لک میشه ولی خیلی دوسش دارم شیکه

برای ما مخمل هم داره توش 

پسرام نفسام   خدایا خودت مواظبشون باش  عضویتمو بیخیال کاربری قدیمی ام قبلی ترکید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میخام مبل بخرم میخام از تهران سفارش بدم چون نصف قیمته اونجا.تا به شهر خودمون برسه قیمتش دقیقن دو ...

نه بابا تهران خیلی گرونتره 

موقع خرید به چوبش دقت کن 

پسرام نفسام   خدایا خودت مواظبشون باش  عضویتمو بیخیال کاربری قدیمی ام قبلی ترکید  
2731
تولیدی تهران اینارو گذاشته پنج و پونصد.دیگه نمیدونم خودشون که تماس گرفتیم گفتن چوب راشه

نمیدونم والا حالا دیدی که تو همون تاپیک قبلیم میگفتن 12خیلی ارزون گرفتید اینا قیمتش بالاست 

مونده فقط به انصاف فروشنده که کلاه سرمون نذاره

[QUOTE=105600611]نه بابا تهران خیلی گرونتره  موقع خرید به چوبش دقت کن [/QUOT

اره همینه

[QUOTE=105600611]نه بابا تهران خیلی گرونتره  موقع خرید به چوبش دقت کن [/QUOT

همین مبل دقیقا  بارنگ پارچه استارتر دایی شوهرم خریده سیزده میلیون. 

عکسشو حذف کردم وگرنه میذاشتم ببینی 

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد
2738
همین مبل دقیقا  بارنگ پارچه استارتر دایی شوهرم خریده سیزده میلیون.  عکسشو حذف کردم وگرنه ...

وای چقد میکشن روش بی انصافا.من زنگ زدم از تولیدی مبل تهران قیمت این مبلو گفتن پنج و پونصد.و هزینه ارسالش 600تمن میشه.

پارچه هات متری چند شد؟ منم توفکرم چند روززه عوض کنم روکش هاشو دلمو زده مبل من راحتی مدل ال هست

متری 75تومن بود البته اینا برای مبل سلطنتی

برای مبل راحتی قیمت نکردم