2410
2553
عنوان

سالروز ترور شهدای اهواز

| مشاهده متن کامل بحث + 157 بازدید | 22 پست
کجای اهواز .. احترام خودت رو نگه دار من خودم عرب آبادان و اهواز هستم .هیچ کس نمی خواد جدا کنه . اینق ...

پس چرا میگید الاهواز؟چند بار از مردمش شنیدم 

دوما من منظورم مردم عراق بود که  گروه جدایی طلبه، و دوست داره اهواز جدا بشه،  

بی احترامی رو من بلد نیستم مثل تو

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
بله درسته، که حتی گروهی دارن بنام الهوازیه که اخبار اعلام کرده بود، حتی تو اهواز  نفوذ دارن

خب عرب های عراقی چ ربطی ب عرب های ایران دارن عراق ی کشور جداست واسه خودش عراقی ها ی مشت سگن بلانسبت سگ ولی نسبتی با عرب های ایران ندارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا این چه حرفیه  این همه جان فشانی مردم اهواز تو زمان دفاع مقدس رو آدم نبینه جای تاسف دار ...

منظورم اون گروهی بود که تو اهواز ایجاد تنش کرد سال گذشته و هنوزم مخفیانه تو اهوازن

پدرم همیشه اینو بهم گفته ک همچین افرادی اعم از نژاد پرستا  اگه حرفی زدن درمقابل حرفشون سکوت کن ...

دقیق حرفم و نخوندی، پس سکوت بهترین کاره که میکنی 😂

2456
خب عرب های عراقی چ ربطی ب عرب های ایران دارن عراق ی کشور جداست واسه خودش عراقی ها ی مشت سگن بلانسبت ...

چون که دقت کن، عراقی ها تو آبادان و اهواز و چع افتضاحی کردن، حتی دیدم طرف اهوازی هست اما فامیل داره تو عراق ، 

من منظورم همه نیست عده ای بودن

پس چرا میگید الاهواز؟چند بار از مردمش شنیدم  دوما من منظورم مردم عراق بود که  گروه جدایی ...

شما نگفتی عراق گفتی مردم اهواز .. شما یه چیزی شنیدی .شما الان به عرب های اهواز توهین کردی .... متاسفم برات 

قربان وفای سگ ♥️
منظورم اون گروهی بود که تو اهواز ایجاد تنش کرد سال گذشته و هنوزم مخفیانه تو اهوازن

نه بابا اونا یه گروهی بودن که غرب ساماندهیشون کرده بود مثل داعش وغیره که اطلاعاتم زیر وروشون کشید

من شیعم،حیدر آقامه  
2714