2733
2739
عنوان

الان ماما هست اینجا؟یا خانومایی که حاملگیشون مشکل داشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 106 بازدید | 22 پست

ممنون از همتون عزیزانم❤

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونم تهرانه الان خونه مادرم هستم نمیدونم چه کنم عزیزم😢 از طرفی شوهرم تنهاست کاملا،هیچکس و نداریم ...

خب برو ولی سعی کن با سرعت کم برین و سرعت گیر ها رو اروم رد کنی.چند هفته ای؟

.فقط یک زن می تواند آشپزی کند، در عین حال هم عاشق باشد،هم دلتنگ بشود،هم کتاب بخواند،هم گریه کند و هم انگار که اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.
2731
خب برو ولی سعی کن با سرعت کم برین و سرعت گیر ها رو اروم رد کنی.چند هفته ای؟

هفته هجدهم تموم شده

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
اگه چهار ماهت تموم شده برو

ممنون عسلم

هفته هجدهم تموم شده

خب پس مشکلی نداره.تا الانم احتمال زیاد جفتت رفته بالا

.فقط یک زن می تواند آشپزی کند، در عین حال هم عاشق باشد،هم دلتنگ بشود،هم کتاب بخواند،هم گریه کند و هم انگار که اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.
خب پس مشکلی نداره.تا الانم احتمال زیاد جفتت رفته بالا

ایشالا😍

2738