2726
خب دیگه.... پس چرامیگین دکتر خونگی بگیر؟!!

استاتر جان دوست منم چند سال باردار نمیشد خیلی دکتر رعت ولی تخمکش کوچیک بود پیش ی پیرزنی رفت باردار شد ماه دوم...راستش منم رفتم پیشش ولی فعلا اجازه اقدام ندار فقط ی عالمه گیاهی برا خودم و شوهرم‌..میگن خیلی ها شرایط بد باردار شدن..راستش منم اولین بار میرم پیش ماما خونگی ولی خوب از بس تعریف کرد حالا جواب گرفتم خبرت میکنم انشالله شما هم باردار بشی...منم ۴ سال منتظرم شوهرم مشکل داشت اولش این ۱ سال هم خودم تا چند ماه دیگه مشخص میشه😞

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قرصه؟نشنیدم اینو چجوری بخورم ینی دوز مصرفش چقدره

دوسین میشه عسل سیاه دونه

عسل اصل سه قاشق و سیاه دونه نیم کوب یک قاشق 

اینارو قاطی کن بریز توی یه جای مربا درشو ببند از روز اول پریود صبحا ناشتا یک قاشق مربا خوری بخور 

تا چهارماه ادامه بده

البته اگر میخوای اقدام کنی به بارداری و فولیکولت بزرگ شده بود از روز ۱۲ سیکلت نخور چون سقط آوره 

اگر همون ماه باردار شدی که ان شالله مبارکت باشه و دیگه نخور اگر باردار نشدی از ماه بعدش بازم بخور

بعدشم اگر ماه اول روز ۱۲ رفتی سونو اندازت بزرگ نشده بودقطعش نکن اقدام هم نکن تا آخر دوری پریودی بخور و ادامه بده تا ۱۲ امین روز پریودیت و باز برو سونو و همین جور ادامه بده 

اکثرا تا ۴تا ۶ ماه فولیکولاشون بزرگ شده متوسطش ۲ماه هست 

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم