2726
عنوان

تاپيك ترسناك هركي ميترسه نياد

| مشاهده متن کامل بحث + 35142 بازدید | 675 پست
از طلسم سوزوندنی و جدایی چیزی میدونی؟ کسی برام گرفته؟  و مدام داره میگیره نمیتونم خودمو درگیر ...

نمازم خیلی خوبه و سر زمان از ته دلت دعا کن که خدا و یه امامی هم بهش متوسل شود که کمکت کنن،.آب نمک هم خیلی خوبه که گفتی غسل کردی باهاش خیلی مفیده خصوصا که همزمان مرتب اسم خدا رو بگی .اینکه مقاومت می‌کنی در برابرشم خیلی خوبه.آفرین

از طلسم سوزوندنی و جدایی چیزی میدونی؟ کسی برام گرفته؟  و مدام داره میگیره نمیتونم خودمو درگیر ...

تزیینات حان این دایی ابراهیم یه دعاها و رقیه های خیلی قوی داره برای باطل سحر و حتی کشتن جن‌ها ،توی سایتش هست میتونی دانلود کنی و گوش بدی ،نظرات هم بخون بیشتر متوجه میشی چی به چیه و اینکه کسایی هستن که مشکل شما رو دارن اونجا تو نظرات تعریف کردند و راهکار داده بهشون دایی ابراهیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای سحر سوزوندنی خیلی بده خدا لعنتش کنه هر کسی که این کارو در حقت کرده. ذکر اسم خودتو توی تاپیک ذکر ...

باشه عزیزم حتما حتما میرم 

اره خدا لعنتش کنه به حق امام حسین 

هر روز سوره بقره میزارم ولی گفته بودن تا سه روز 

2728
من کاراشو انجام دادم جنه ضعیف تر شده ولی کامل هنو دفع نشده 

خوبه آفرین!/

مبادا بقیه کاراشو ادامه ندیدن و نصف نیمه رهاش کنین چون اون موقع قویتر میشه نسبت به آیات قرآن و ویزای دیگه ،دقیقا مثل آنتی بیوتیک که میگن دوره درمانو کامل کنین وگرنه میکروبها مقاوم میشن به دارو.

باشه عزیزم حتما حتما میرم  اره خدا لعنتش کنه به حق امام حسین  هر روز سوره بقره میزارم ول ...

نه سه روز که خیلی کنه اتفاقا مقاوم میشه بهش ،حتما ۴۰ روز باید باشه ،بعد از یه مدت قشنگ مثلا همش سوسک مرده یا جونورای مرده دیگه هم تو بیداری میبینی هم تو خواب که این خیلی نشونه خوبیه ،یا حالت تهوع و استفراغ می‌کنی چون سحر خوردنی داری که اینم نشون میده سحره داره از بدنت میاد بیرون

نه سه روز که خیلی کنه اتفاقا مقاوم میشه بهش ،حتما ۴۰ روز باید باشه ،بعد از یه مدت قشنگ مثلا همش سوسک ...

من تو خوابم مار دیدم

یه مار که کشته شد که دنبالم بود که خودم کشتمش 

و یه مار بزرگ دیگه که هنوز زنده بود و دور خودش پیچیده و نشسته بود فک میکنم این مار همون جنه 

متاسفانه من اشتباه کردم نصفه نیمه رهاش کردم الان انگار قویتر شده هر چند که باز به تلاشم ادامه میدم تا از خونه بندازمش بیرون اینطور که تو خوابم دیدم و چیزی که در واقعیت وجود داره جنه نترسه 

یا خدا من تازه این تایپیک رو پیدا کردم جدی میگی

نه بابا کرم ریختم از خودم داستان دراوردم دوستان گفتن هر چی میگی از تو نت داری میگی منم داستان‌ساختم😂

با خدا باش پادشاهی کن😇
2706