2737
2734
بگو بفرما شما زنش بشو عزیزم.هیچکس اجازه نداره برای کسی تعیین تکلیف کنه شما میپسندی پدرتون ن کس دیگه ...

من یبار ازدواج ناموفق داشتم بخاطر دخالت اطرافیان کشیدیم ب طلاق و بازم سر خواهرام بود...

بعد مامانم میگ ب حرف خواهر بزرگت نبودی طلاق گرفتی گفتم مامان خواهر بزرگه حتی اگ شوهرمم خوب بود عیبی روش میذاش

الان من دیگ چشمم کاملا بازه حس میکنم بخاطر دخالتا اینو اون این همه بلا سرم میاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شدیدا درکت میکنم مخصوصا که من خواهرام اتفاق نظر هم نداشتن هر کدوم یه نظی میدادن ولی شکر خدا ...

من خودم گوش نمیدم میرن ب مامان بابام میگن زور گوعن خو ب اونا چ انتخاب من کلا نحوه زندگی من ب اونا چ همشم از روی حسادته

من سر همین دخالتا هست ک اصلا دلم نمیخواد سنتی ازدواج کنم دوست دارم خودم اشنا بشم بعد به خانوادم معرفی کنم .اینجوری دیگه فرصت دخالت ازشون گرفته میشه .خیلی بده که پدر یا مادر تشخیص ندن که نباید خواهرا رو تو این مسائل دخالت داد 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
2731
دقیییقا برا منم پیش اومده الان خدا رو شکر یکی از خواهرام کلا دیگه نیست اینجا که بخواد اصن بفهمه کسی ...

خب میدونی چیه همسر اولی دو س ماهیم نبود بخاطر همی دخالتا شوهر کردم نامزدیمون خیلی فتنه گری میکردن زود ازدواج کردیم من شب خواستگاری خواستم بگم از ادم بدبین بدم میاد هر وخ خواستم میرم بیرون اجیم پرید وسط حرفم نذاش از رو حسادتش بعد هی اس میداد نری بیرونا عاخرین دعوامونم سر خواهرام بود و طلاق

الانم ک جدا شدم باز دیوونم کردن 

من سر همین دخالتا هست ک اصلا دلم نمیخواد سنتی ازدواج کنم دوست دارم خودم اشنا بشم بعد به خانوادم معرف ...

واس م کلا منو سپردن دس اونا

از عزیزم سنتی خوب نیس اول اشنا شو دیگ خودت میشناسیش هر چیم گفتن مهم نباشه ولی مشکل داشتی نباید ا دهنت بیاد بیرون خوشحال میشن

من بابا مامانم بدبینن اونام واس همی چیزی بشون نمیگم

واس م کلا منو سپردن دس اونا از عزیزم سنتی خوب نیس اول اشنا شو دیگ خودت میشناسیش هر چیم گفتن مهم نبا ...

ای بابا خب تو دیگه یه بار تجربه داری دیگه بکششون جدا برین بهشون بگو اون یکی زندگیمو خراب کردین پا نحستونو بکشین بیرون 😠😠😠😠

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
2738
میگن خودت خراب کردی 😕

بگو با این فرمون پیش برین  این یکی ام خراب میشه اه چه پرروعن صد رحمت به خواهر من .حالا خواهر من میگفت تو نباید بدون اجازه شوهر من ازدواج کنی انگار من یتیمم خودم بابا دارم مامان دارم داداش دارم 

بگو با این فرمون پیش برین  این یکی ام خراب میشه اه چه پرروعن صد رحمت به خواهر من .حالا خواهر من ...

من نامزد هم داشتم زنگ زدن شستنش اونم گف صلاحت دس خواهراته و تمومش کرد

نمیذاشتن همو ببینیم

دیگ ازدواج بعدیو سفففتتت و سخت میگیرم بهشم میگم چ خبره جا نزنه 😐

من نامزد هم داشتم زنگ زدن شستنش اونم گف صلاحت دس خواهراته و تمومش کرد نمیذاشتن همو ببینیم دیگ ازدو ...

حالا که تو هم مثل منی توام بزن تو کار صنعتی سنتیو بیخیال شو