2733
2734
عنوان

به نظرتون این پیام تکون دهنده است به شوهرم دادم الان

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 59 پست

یکی دوهفته ای کلا بهش نگو ببرم بیرون و در عین حال خوش باش.. خودش ببینه محتاجش نیستی حس حمایت گریش میره زیر سوال. میگه بریم بگردیم. سعی کن شرطیش کنی ماهی یکبار نهایت با دوستاش بره جایی. خودتم همین کارو بکن. بذا بدونه توام میتونی جایی جز کنار اون خوش باشی اما بودن به کنار اونو ترجیح میدی. 

مثلاهر چند بار ک با دوستات قرار داری جلوی شوهرت زنگشون بزن بگو امروز بهتره کنار شوهرم باشم شرمنده کنسل بشه. بهتره حالا الکی هم بود بود. شوهرت بفهمه فقط اونو میخوای 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخخ یاد اول عروسی خودم افتادم منم اینجوری بودم درست نشد ک نشد البته خیلی بچگانه بود رفتارش ولی عزیزم این همه پیام من ک زنم کامل نخوندم!!!فکرشو بکن مردا به این چیزا اهمیت نمیدن دوسه سال ک بگذره میگی چقد خنگ بودم این مسائل برام مهم بوده تو فقط یاداوریتو بکن و خیلی بهش سخت نگیر!مردا عین بچه ها میمونن هرچه سخت تر بهشون بگیری دورتر میشن ازت پس قدای سرتم نگو رااحت بخواب و گذر زمان همه چیو درست میکنه 

البته اگه از پایه خراب نباشه

خواهش میکنم برای اینکه یه خونه جایی ک مد نظرمه بخرم یه صلوات مهمونم کن خواهش میکنم اگه صلواتو برام فرستادی از ته دل باشه ممنونم عزیزانم❤️
2728
عزيزم شوهر من سالى يكى دوبار با دوستاش ميره بيرون اخرين بارم ساعت از ١٢ گذشت من درو قفل كردم نه اينك ...

آره همین درسته منم دیگه راهش نمیدم اگه خیلی دیروقت باشه 

انسانها نادان بدنیا می آیند نه احمق؛احمق شدن نیاز به آموزش دارد! برتراند راسل
خخخخ به نظرم باید کاری کنه به شوهرش باهاش خوش بگذره پایه باشه برا همه چیز  هرجا گفت بگه رستو ...

شوهر من خيلى ميخوابه سر شب خوابه اصلنم اهل بيرونو خريد اينا نيست همش دوست داره خونه باشيم و بخوابه 😄

2738
شوهر من خيلى ميخوابه سر شب خوابه اصلنم اهل بيرونو خريد اينا نيست همش دوست داره خونه باشيم و بخوابه � ...

مال منم فقط جمعه ها میریم بیرون ولی بگه کوه دشت دریا جنگل هرجا بگه میگم باشه

یعنی با احساسات بود حرفام ؟؟ فکردم حرفام کوبنده و اتمام حجتی هست

عزیزم خوندن و نخوندنش  بسته ب همسرتون داره همسرمن که میخونه 

اینکه احساسی بود یا نه هم باز بسته به رابطتون داره یکی تو رابطش انقداعاطفیه و طرف مقابلش احساساتی که اگه ی تو ازش بشنوه براش حکم بی مهری داره پس اگه از نطر خودت بی احساسه پس حتما هست 

من نمیدونم پیام دادن و عیره خوبه یا نه ولی میدونم همین که دوست دارید با حرف زدن مشکلاتتون رو حل کنید خیلی خوبه  ازمن ب شما نصیحت هیچ وقت حرفای دلتون رو نزارید رو هم تلمبار بشه توم با احترام حرفاتون رو بزنید اینجوری بعد یمدت شناخت کافی ازهم پیدا میکنید کینه ای از هم ندارید حسرت چیزی رو دلتون نمیمونه وخیلی چیزای دیگه 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
عزیزم خوندن و نخوندنش  بسته ب همسرتون داره همسرمن که میخونه  اینکه احساسی بود یا نه هم با ...

اوهوم هدفمم همین بود که حرفام رو هم جمع نشه

از اول حرفام که شب یادم میومد ک بهش بزنم

نبود ک بهش بزنم

به جاش تو گروه همکارام. چت میکردم 😐

فقط جمله اخر

و اینم اضافه کنید که الانم درو قفل کردم و خوابیدم😈

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
2706