درست مثل منی کلا تو کوچه ها نمیرم خیلییی میترسم 

جای خونه خودمون خیلی خیابوناش شلوغه،کوچه هایم تنگ ،برای تمرین میام خونه مامانم،اینجاخلوته،ولی شوهرم میگه تنهانرو،ولی من میخوام تنهابرم که مسلط بشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جای خونه خودمون خیلی خیابوناش شلوغه،کوچه هایم تنگ ،برای تمرین میام خونه مامانم،اینجاخلوته،ولی شوهرم ...

باید دهنت انطباق بده و نترسی .وقتی یه حسی گفت می خوره ولی رد شد مطمئن باش خیلی مویی رد کردی .نمی دونم شما چقد توی رانندگی مسلطی و چقد ترس داری .ولی نترس و با آرامش رد شو از جاهایی که اینجوریه میگی

2728
باید دهنت انطباق بده و نترسی .وقتی یه حسی گفت می خوره ولی رد شد مطمئن باش خیلی مویی رد کردی .نمی دون ...

من وقتی خودم تنهاتمرین میکنم مسلط ترم ،وقتی با کسی هستم نه ،بیشترهول میشم ،من منظورم اینه که از کجای ماشین بایدبفهمیم که سرماشین یاکنارماشین کجای خیابونه؟ 

من وقتی خودم تنهاتمرین میکنم مسلط ترم ،وقتی با کسی هستم نه ،بیشترهول میشم ،من منظورم اینه که از کجای ...

حس شیشم و توجه کردن خوب.اگه مثلا بعضی اوقات نیاز بود آینه بقل رو واسه پارک دوبل کنار جدول پایین بیاری میاری .البته به اینم بستگی داره آینه تون برقی‌باشه .ولی حس شیشم تا یه جاهایی مثلا اینقد خیالی فک نکنی که بری توی جدول.

من وقتی خودم تنهاتمرین میکنم مسلط ترم ،وقتی با کسی هستم نه ،بیشترهول میشم ،من منظورم اینه که از کجای ...

اول واسه تمرین برو خیابونهای خلوتی که ترافیک کمتری دارن و عرض خیابون پهن تره. 

ده بار یه خیابون رو از اول تا آخر بری، دوتا ماشین از کنارت رد شن، دوتا دوربرگردون دور بزنی ابعاد دستت میاد.

پارکینگ رو هم خودت ببر داخل و بیار بیرون. اونم خیلی کمکت میکنه.

بادنده 4و5وهنوزتمرین نکردم ،کی بایددنده رو4کنم ویا5؟

من خودم توی شهر و کوچه پس کوچه ها اغلب با 1 و2 و3 کار میکنم. مگر اینکه تو بزرگراه یا اتوبان بیفتم. ولی بستگی به شهر شما و ترافیکتون داره. وقتی موتور ماشین یه کم صداش بیشتر شد دنده باید عوض شه. یه کم برونید دستتون میاد.

من چن روز دارم تمرین میکنم تو کوچه هایم رفتم ،میتونم توشهرم بشینم ،اگه ترافیک هم باشه؟ 

چرا نشه. 

اصلا رانندگی فقط و فقط و فقط و فقط اعتماد به نفس و نترسیدنه!

بوق و چراغ بقیه ماشینها نباید حواستون رو پرت کنه. هیچ کس راننده به دنیا نیومده. علت اینکه میگن آقایون راننده های بهتری هستن فقط چون به اندازه خانوما نمیترسن! 

فقط نترسید! همین!

2706