2733
2734
عنوان

نکات طلایی جا کردن خودتان در دل خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2934 بازدید | 208 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تماما برگشت به مادرشوهر

خدابیامرزد فوت شدن قبل من

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
2728
یه قانون هست ....کسی که مادرشوهر خوبی داره شوهر خوبی هم داره درنتیجه عروس خوبی داره.....‌اما کسی که ...

با طلا باس نوشت زد به در اتاق مشاوره

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد ، خواهان کسی باش که خواهان تو باشد .
مرد ایرانی چیزی جز غیرت بیجا !تنبلی زیاد! جاه طلبی !تمایل جنسی بی اصول و بدون مهارت! چیز دیگری بارش ...

ما نمی‌توانیم و نباید هیچ آدمی را تغییر بدهیم و از او آدمی بسازیم که خودمان می‌خواهیم. هر آدمی با باورها، اعتقادات، فرهنگ و پس‌زمینه اجتماعی و خانوادگی خودش رشد می‌کند و پا به خانه ما می‌گذارد. حالا اگر بخواهیم مدام از او ایراد بگیریم یا بخواهیم او را تغییر بدهیم، باعث می‌شویم نسبت به ما گارد بگیرد و در مقابل حرف و خواسته‌مان مقاومت کند که امری کاملاً طبیعی است.

یکی از مسائل زمینه‌ای در بروز مشکلات و اختلافات خانوادگی، ناتوانی و عدم مهارت ما در برقراری ارتباط است.

گاهی با شکل‌گیری زندگی یک زوج دیده می‌شود به جای آنچه خانواده‌های هر دو طرف احساس کنند آدم‌های جدیدی وارد زندگی‌شان شده‌اند که می‌توانند دایره ارتباطی خوب خانواده را وسیع‌تر کنند، چنان دچار مشکلات، سوءتفاهم‌ها و درگیری‌ها می‌شوند که تأثیرات این شکست‌ها و اختلافات تا همیشه با زوج می‌ماند و آنها تا زمانی که با هم زندگی می‌کنند، حسی از کینه و کدورت را در دل‌شان نگه می‌دارند.

فقط میشه گفت قلم زیبایی برای نوشتن داری همین!!!!! چرا ما زن ها باید همش مراقب رفتارمون باشیم یه خرده ...

از تعبیر چرندیات نسبت به مفاهیم بالا بی نهایت سپاسگزارم حالمو خوب کرد 

اینجا یک محیط عمومی با عقاید مختلف و ایده های گوناگونه و مطالب درج شده عمومیت داره و هر کسی از دریچه نگاه خودش تحلیل میکنه 

کاملا حق با شماست من اگر بخواهم شما رو قضاوت کنم باید با کفش شما چند قدم راه بروم و بعد از چشیدن اون احساس اظهار نظر کنم 

ولی در این سایت روی سخن من با عموم اعضا میباشد 

تاپیک بعدی رو سعی میکنم روی سخنم با اقایونی باشه که بعد از ازدواج هنوز فکر میکنند بچه هستند و همسرشان رو با مادرشون اشتباه فرض کردنند

2738
کاش منو گرفته بودی برا پسرت کااااااش

کاش میشد ننه جون 

ولی اگر مجرد هستید

آرزو می کنم خورشیدِ زندگی ات را پیدا کنی و تمام ثانیه هایت از نور امید و عشق ، روشن شود ، ابرهای ماتم از آسمان دلت ، کنار بروند و درختانِ لبخند و آرامشت ، بار دیگر ، جوانه بزنند .
آرزو می کنم که دیگر ، هیچ آینه ای چشم های خیس و بغض های عمیق و چانه های لرزانِ تو را نبیند و هیچ پنجره ای شاهدِ دلْ گرفتگیِ روزها و شب های تو نباشد ،
از فرط اشتیاق ، اشک بریزی و از شوقِ داشتنِ کسانی که بیشتر از هرکسی تو را دوست دارند ؛ بخندی و به یُمن حضورشان ، شاد باشی .
آرزو می کنم شب هایت را با لبخند و امید بخوابی و صبح هایت را با انگیزه و عشق ، آغاز کنی و با بهترین حالِ ممکن به استقبالِ بهترین حادثه ها و عزیزترین آدم های زندگی ات بروی .
آرزو می کنم خورشیدِ جهانت را پیدا کنی و ناگهان ، همه چیز ، همانگونه شود ، که تو دوست داری ،
همانگونه که مدتهاست ، آرزویش را داری ...

کاش میشد ننه جون  ولی اگر مجرد هستید آرزو می کنم خورشیدِ زندگی ات را پیدا کنی و تمام ثانیه ها ...

نمیدونم مرد زن مجرد یا متاهل 

هر چی هستی هر کی هستی 

ممنون که وقت گذاشتی پیاما رو خوندی جواب دادی ...انرژی مثبتت برگرده به خودت رفیق

نمیدونم مرد زن مجرد یا متاهل  هر چی هستی هر کی هستی  ممنون که وقت گذاشتی پیاما رو خوندی ...

بی نهایت سپاسگذارم

به رسمِ "رفاقت" برایت دعاهای خوب می کنم ؛
دعا می کنم لبخندهایت از تهِ دل باشد ، و غصه هایت سطحی و زود گذر
دعا می کنم مسیرِ موفقیتت هموار باشد و انگیزه های صعود و پروازت ، بسیار ...
دعا می کنم هرگز در پیچ و تابِ زمانه ، بی پناه نباشی ،
هرگز دلت نگیرد ،
و چشم های روشنت ، هیچ زمانی خیس و اشک آلود نباشد !
دعا می کنم عاشقِ کسی باشی ؛
که عاشقت باشد ،
و کسانی کنارت باشند ؛
که تو را می فهمند و هوای دلت را دارند ...
من خوشبختی ات را ، شادی ات را ، آرامشت را ؛
من آرزوهای زیبای تو را آرزو می کنم ...
آرزو می کنم به معنای واقعی "زندگی کنی" ...

بی نهایت سپاسگذارم به رسمِ "رفاقت" برایت دعاهای خوب می کنم ؛ دعا می کنم لبخندهایت از تهِ دل باشد ، ...

بلد نیستم اینجوری حرف بزن فقط 

دست علی یارت باشه و پشت پناهت