2726
وای خواهر،نخواستم از این نوع سروصداها بگم،دقیقا به محض اینکه تشریف آوردن تو این خونه چنان سروصدایی ا ...

همسایه منم صداهای بدی از خودش درمیاره البته فقط زنه دخترم خیلی حساسه تو خواب که میشنوه فکر میکنه منم که دارم گریه میکنم میترسه تا یه مدت تو اتاقش نمیخوابه

چرا آدم باید کاری بکنه که مرد همسایه هم بشنوه؟اینا گناه نیست

همسایه منم صداهای بدی از خودش درمیاره البته فقط زنه دخترم خیلی حساسه تو خواب که میشنوه فکر میکنه منم ...

واقعا از آدمیزاد بعیده...

من شانس اوردم اون شب پسر۱۲ساله م خونه مادربزرگش بود وگرنه اصلن نمیدونستم اگه بیدار میشد چه جوابی بهش میدادم😐

خدایا به امید تو....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای آره از زنِ یعنی الانم حالم بد میشه بگم انگار شب اولش بود🤦‍♀️🙄 خیییلی هم طول کشید(گلاب به رومون ...

😅😅😅😅الهی بگردم چقد معذب بودی

سر و وضعشون چجوریاس؟ موجهن یا راحت...آخه بنظرم عجیبه کسی ندونه صداش ممکنه بره خونه همسایه اونم تو آپارتمان😒

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2728
😅😅😅😅الهی بگردم چقد معذب بودی سر و وضعشون چجوریاس؟ موجهن یا راحت...آخه بنظرم عجیبه کسی ندونه صدا ...

راحتن...البته به اینچیزا نیست اصلن.آدم باشخصیت کاملن متوجه رفتارش هست به نظرم.

آخه ما آپارتمان هم نیستیم خونه ویلایی مثلن ولی امسال یه طبقه دیگه روش زدن دیگه فرقی با آپارتمان نداره

خدایا به امید تو....