2726
عنوان

این پسرای همسایه چرا اینطورین

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 29 پست

من با رفیقم رفته بودیم اداره .تو اسانسور بودیم 3تا دختر اومدن 

حالا اون دختر ها همش متلک مینداختن حاجی تقبل الله... خدایا توبه...بعدم میخندیدن من که نگاهشون نمیکردم ولی رفیقم بهشون شماره داد 

من تیپم مذهبی نیستا ولی چون نگاهشون نمیکردم تیکه مینداختن

ولی اونجور که شما هم میگی نیست دوست من به اون دخترا شماره داد گفت هر کدومتون دلتون خواست زنگ بزنید در خدمتم😂😂😂😂

الانم با دوتاشون دوسته 😂😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم میترسن از بس بهشون حرف زدن ک تو تاکسی درست بشینید حقوق یه خانومو رعایت کنید دیگه با ادب شدن

تو تاکسی که خیلی خیلی عوضی بازی در میارن

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸

این حرفت منو یاد ی چیزی انداخت من شوهرم راننده است تو ی شهر پیاده شده بود بره دستشویی درو باز کرده بود ی زنی جیغ زنان دوییده بود بیرون و رفته بود شوهرشو اورده بود 

دستشویی مردونه بوده شاکی ام شده ک چرا درو باز کردی شوهرم گفته بود شما اومدی دستشویی مردونه یا من اومدم زنونه دیگه شوهرش عذر خواهی کرده بود و رفته بودن

2728
ما یه همسایه داریم تازه وارد این مجتمع شدیم  شنیدم مجردیه خونش  بعد این هر وقت صدای باز ...

عجب پیله و پیگیری خدای😐😐

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸
من تا حالا یه پسر بی ادب تو تاکسی ندیدم همش مردای زن دار و سن بالا گوه میخورن و کثیفن و بی شرفا

من خیلی تو تاکسی اذیت شدم بارها هم دعوام شده،البته اونا چون مقصر بودن لال شدن ولی من حسابی دادوبیداد کردم سرشون خیلی وقته دیگه عقب سوار نمیشم مگراینکه ببینم دوتا خانم نشسته باشن

2706