2726
عنوان

خانمای باردار لطفا بیان اونایی که تحربه دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 170 بازدید | 25 پست
اره ولی ماهی های دریا جیوه شون بالاس مثل ماهی تن دکتر منم گفت فقط سالمون یا قزل بخور 

واقعا؟من فک کردم مضره انقدر هم دلم میخواد بخورم سالمون دوست دارم

بعد از سه سال انتظار و دوبار ای یو ای خداروشکر که کوچولوی قشنگم رو طبیعی باردار شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه تجربه بهتون بگم تا حد امکان غذاهای سرد نخورین که بچه کند ذهن میشه . ماهی خیلی سرده . قارچ خ ...

لطف میکنی از تجربیاتت بگی عسل رو ماهای اول میشه خورد؟؟؟ماست رو با چی بخورم 

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
لطف میکنی از تجربیاتت بگی عسل رو ماهای اول میشه خورد؟؟؟ماست رو با چی بخورم 

من خیلی دوست داشتم زایمان طبیعی کنم .

دکترو خیلی از خانومهای نی نی سایت گفتن برای وزن گرفتن جنین توی ماه آخر قارچ و بستنی و ماکارانی زیاد بخور

منم ساده.

گوش کردم .

غافل از اینکه قارچ فوق العاده سرده بستنی هم خیلی سرده ماهی هم خیلی سرده . اینا رحمو خیلی سرد میکنن طوری که دیگه قابلیت زایمان طبیعی رو نخواهد داشت.

درحالی که طب سنتی و احادیث پزشکی میگن ماه أخر بارداری خرما زیاد بخورین که گرمه و رحمو گرم میکنه برای زایمان طبیعی آماده میشه .

آخرای بارداری دیدم یه روز جنین اصلا تکون نخورده .

رعتم نوار قلب گرفتم گفتن قلبش خیلی ضعیفه باید بلافاصله زایمان کنی.

اینقدر قدیمی ام که دو تا کاربری های قبلمو فراموش کردم    

خلاااااااصه که

رفتم بیمارستان اونجا دکتر گفت دهانه رحمت صفره کاملا. 

اینجوری نمی تونم برات آمپول فشار بزنم 

تا صبح صبر کنیم ببینیم چی میشه .

تا صبح بستری بودم همچنان صفر بود قلب بچه هم ضعیفتر .

دیگه دکتر گفت اگه آمپول فشارم بزنم این بچه نمی تونه فشار زایمانو تحمل کنه 😢😢😢😢

خلاصه سزارین شدم و بچه پوستش کاملا چروک و خشک بود 

دکتر گفت از موعد زایمانت رد شده بوده که بچه اینطوری شده .

اینقدر قدیمی ام که دو تا کاربری های قبلمو فراموش کردم    
خلاااااااصه که رفتم بیمارستان اونجا دکتر گفت دهانه رحمت صفره کاملا.  اینجوری نمی تونم برات ...

اوه چ بسرت اومده ولی خداراشکر الان حال خودت بچت خوبه 

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی