2410
2553
عنوان

طول سرویکس+سرکلاژ

| مشاهده متن کامل بحث + 1497 بازدید | 37 پست
سلام. گلم جفتت رفت بالا؟؟؟چکارا کردی رفت بالا؟؟

نه عزیزم نرفته بالا همچنان پایینه جفت اضافه هم دارم بازم استراحت کنم باید

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم منم دقیقا مث شمام،تو همین روز جفتم لولایینگه و طول سرویکسم 31،شما استراحت کردی یا سرکلاژ ...

سلام گلم،نگران نباش استراحت کن من استراحت کردم و شیاف استفاده میکردم تا آخر بارداریم مشکلی پیش نیومد

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
سلام گلم،نگران نباش استراحت کن من استراحت کردم و شیاف استفاده میکردم تا آخر بارداریم مشکلی پیش نیومد

ممنون عزیزم خدا رو شکر،استراحتون مطلق بود؟شیاف تا ماه اخر زدین؟

زمین جای قشنگی نیست تو مال آسمونایی🕊😭🖤
2720
ممنون عزیزم خدا رو شکر،استراحتون مطلق بود؟شیاف تا ماه اخر زدین؟

مطلق که نه ولی جارو نمیکشیدم فعالیت زیادی نداشتم پیاده روی و نزدیکی تعطیل

درحد غذا درست کردن و ظرف شستن

شیافم تا یه ماه مونده به زایمان زدم

هفته ی ۴۲زایمان کردم

مطلق که نه ولی جارو نمیکشیدم فعالیت زیادی نداشتم پیاده روی و نزدیکی تعطیل درحد غذا درست کردن و ظرف ...

خدا رو شکر عزیزم خدا بچتو حفظ کنه😘😍

زمین جای قشنگی نیست تو مال آسمونایی🕊😭🖤
خدا رو شکر عزیزم خدا بچتو حفظ کنه😘😍

سلامت باشی

شماهم‌نگران نباش

انشالله بسلامت فارغ میشی

2714