2726
عنوان

واسه کسی که معده درد داره نهار چی درست کنم اذیت نشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 33584 بازدید | 47 پست
من یزدم گلم.پیش دکتر شکیبا اگ تهرانی ک عالی ترین دکترا رو داره .همینجا سوال بپرس بت معرفی میکنن

ممنون عزيزم اره برا تهران ميخام 

كاش ميشد بعضي فاميل ها رو آنفاميل كرد🤨🤨
نه عزیز دکترم همینو پرسیده خداروشکر خونی نیست من میدونم وقتی عصبی میشه اینجوری میشه بیچاره همه غصه ...

درد معده خیلی بده.‌شما غذای دیگه بهش نده. فقط ماست و برنج. بزار معدش استراحت کنه. موز آنی درد رو خوب میکنه

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه خونوادش میزارن هرچی میشه زنگ میزنن بهش مخصوصا مادرش یه کم مشکل خانوادگی دارن که چون بچه اوله ع ...

مامان منم هر وقت زنگ میزد اعصابم که هیچ ، همش معده درد ، سردرد میگرنیم شروع می شد ، یه جور شد که آخر سر شوهرم زنگ زد گفت دیگه زنگ نزنید زندگی این دخترو نابود کردید. من خیلی از خانوادم دورم عوض ملاحظشون ، شادی اشونو نمی گن، درد و غماشونو هر روز و هر ساعت منتقل می کردند ، الان یه ماهه راحتم نه زنگی نه دردی.قرار نیست چون پدرومادرمون هستن هیچی نگیم . باید متوجه بشن