2726
عنوان

احساس می کنم دارم افسرده میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 127 بازدید | 22 پست
مثلا چه وسواس فکری هایی داشتی عزیزم؟

همش فکر میکردم خبر بدی بهم میدن یا اینکه مریض میشم هر چند وقت باید میرفتم چکاپ کامل من پدرمو تو بچگی بخاطر سرطان ریه از دست دادم هنوزم تاثیر اون دوران تو من هست یه مدت خوبم یه مدت نه 

دکتر گفته عقب ماندگی سندروم داون نه ها بعد تولد همه چیش خوب بود تا حرکاتش کم بود رفتم ام ار ...

خدا کمکت کنه عزیزم، تک این ماه عزیز نذز کن امام حسین را به طفل شیرخواره اش قسم بده که مشکلت را حل کند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مردا درون ریزن..خانونا بروت ریز. شاید شوهرت تو خودش میریزه و بروز نمیده فک میکنی بیخیاله. شوهرمنم ...

نمی دونم هر چی هس دارم می میرم زیر بار این غم

اما سعی نمی کنه کنارم باشه این روزا دلداری بده

مثلا با دوستش میره بیرون و گشتن

یا اینکه میگم عزاداری مث هر سال بریم مسجد محل 

اما اون چون بچه حرکت نداره خجالت میکشه و میگه نریم دوست و اشنا ها میبینن

اونشب یه جا دیگه رفتم با مامانم بعد موقع شام پسرم اذیت میکرد گفتم بیا بگیرش شامت و خوردی گف دوستم همرامه

چون دوستشم با این به دنیا اومده بچش و الان همه کار میکنه اون خجالت میکشه

خوندم.خدا بهت صبربده عزیزم خیلی سخته. مادر ک بشی حاضری خودتو فداکنی ولی بچت سالم باشه. فقط از خدا ...

به. قران میخوام بمیرم ولی بچم و به این حال و روز نبینم

اون الان باید مث هم سن و سالاش بگرده و همه جا با دستای کوچولوش فوضولی کنه ببینه چی به چیه

وااای خدا قلبم

بکش من و...

بکش خدااا

2728

حق داری عزیزم😢

آدم نمیتونه جیگر گوششو مریض و بیحال ببینه

خدا نکنه فکر آدم درگیر باشه

آدم دلمرده میشه

اونوقت از هیچچچچی لذت نمیبره 😧😧😔

لابد پدرشم ناراحته

ایشالا به حق همین روزای عزیز خووب و سرحال بشه 

ای خدااااا

همش فکر میکردم خبر بدی بهم میدن یا اینکه مریض میشم هر چند وقت باید میرفتم چکاپ کامل من پدرمو تو بچگی ...

منم مادرمو بخاطر سرطان از دست دادم تو بچگی بخاطر همین منم همش استرس دارم از همین استرس و اضطراب ها و سختی هایی که از بی مادری کشیدم وسواس عملی هم گرفتم  

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی