2737
2739
نمیدونم گلم نمیخام توهین کنم ولی تو مشهد بدترین تیکه ها و دست درازی ها شد ...در ثورتی ک حجابم کامل و ...

مشهد بودیم و تو هتل خانوادم رفته بودن زیارت منو برادر کوچکترم تو هتل بودیم میخواستیم بریم تو اتاق خودمون با اسانسور پسر هتل داره سوار اسانسور شده بود میگفت به من شمام بیا تو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم گلم نمیخام توهین کنم ولی تو مشهد بدترین تیکه ها و دست درازی ها شد ...در ثورتی ک حجابم کامل و ...

درسته اره خب بعد مشهد از كشور هاي ديگه خيلي ميان اونور برا زيارت و هتل

بعد من دوست داشتم برم مسافرت حال و هوا عوض كنم گفتم برم مشهد با توجه اينكه تورها يكم ارزون شدنه واقعا استرس گرفتم دختر هم هستم ميترسم خخخخ

نظرم عوض شد

2731
2738
دید خودم بهش گفتم

چی گف

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
چون با شوهرم بیرون بودیم مردک بی شرف پیش شوهرم بهم دست درازی کرد و شوهرم فهمید هیچی نگفت بهش شوهرم ...

غذاهای سرد بهش نده ژله اینام نده که ژلاتین خوکی  داره.  احتمالا  سودا داره شوهرت که  اینطوریه میترسه وگرنه  انقدم بیخیال  غیر عادیه

ببخشیدا  معذرت میخام  اما معمولا  تا  تیپ ظاهر رفتار  سنگین باشه کسی اینکار ...

عزیزم من چادریم و ارایش بیرونم یه مداد ابرو هست و یه رژ کمرنگ همین

ولی همونطور که گفتم دست درازی شده، 

کلا کسی که مریض هست و ذاتش خرابه به همه چیز و همه کس جسارت میکنه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم