2737
2734
اره واقعا تا حسش نکنی درک نمیکنی مخصوصا بچه اولم ۱۹ سالم بود تو شهر غریب همیشه توی تصورم این بود دخت ...

ای وای چقد گریه کردم با این حرفات😭😭😭خدایا کمک اینهمه عذاب حاملگی کشیدیم اینهمه استرس اتاق عمل و سزارین اینهمه درد بعد سزارین کشیدم خدایا الانم همش دارم گریه میکنم همه منو خیلی ترسوندن از زردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخی عزیزدلم خیلی خوب حست و حالت رو میفهم.. بعدا به حال الانت میخندی..الان خیلی حساسی ..نگران نباش خوب میشه عزیزم زردی دخترم ۲۴ بود چیزی نیست فقط تند تند بهش شیر بده و بزار خوب تو دستگاه بمونه..دو ساعت تو دستگاع باشه بعد نیم ساعت بیارش بیرون و بهش شیر بده هم شیر خودت هم شیر خشک..خودت مایعات زیاد بخور هندونه و اب انار طبیعی..هرچه قدر مدفوع بیشتر کنه بهتره مدفوعش سبز رنگ میشه

تازه اول راهه خواهر  زردی ک چیزی نیست خوشحالم مادری بود خوب تصمیم گرفتی و دکتر بردیش

خدا جونم مرسی❤
ای وای چقد گریه کردم با این حرفات😭😭😭خدایا کمک اینهمه عذاب حاملگی کشیدیم اینهمه استرس اتاق عمل و س ...

ن عزیزم از زردی نترسونیدم از این ترسوندیم ک بیخیال باشی و رسیدگی نکنی الان ک رسیدی بهش چیزی نیست کارایی ک گفتم بکن زود میاد پایین

زردیش چند بود؟ چند روزشه؟

خدا جونم مرسی❤
2731
توروخدا مطمئنی؟ اخه میشه لطفا بگی زردیه بچه ات چند بود؟

اره بخدا..یادم نیس بخدا ولی کم بود

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2738