2726
عنوان

به شوهرم گلایه خانوادش رو بکنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 37 پست
بهش بسپاری نه نسپاری شاید جواب بده همرو

پس به اقاتون بگو یه سری مسائل شخصی و‌نباید یه کسی گفته بشه بهتره بین خودمون باشه 

میدونی از این به بعد که قرار بچه دار بشی باید بیشتر مراقب باشی چون از الان به بعد دخالت ها زیاد تر میشه پس باید از الان جلوگیری کنی و‌نذاری بقیه دخالت کنن

جواب سوالاشون رو با چطور مگه و چرا و مگه میخواین شماهم بخرین و غیره جواب بده تا کم کم دخالتا کم بشه بی احترامی نکن ها ولی جواب درست حسابی هم نده 

فردا سر اسم بچه و لباس پوشیدن و غیره هم باید باهاشون بحث کنی‌پس از الان مراقب باش و یکم فاصله بگیر ازشون چه جوری بگم صمیمی باش ولی همیشه یه مرزی بین خودت و بقیه نگهدار باهمه اینجوری باش 

حتی وقتی خونشونی بحث رو عوض کن و‌به جاهای دیگه بکشون تا به هدفشون نرسن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه دخالت نمیکنن سوال خیلی میکن در باره قیمت و مارک و...

پس بهتره بگی یادم نیست 

بگو چند تا وسیله باهم خریدم نمیدونم

بهونه هاب اینجوری بیار 

والا من مجرد بودم برا داداشم کادو میخریدم داداشم ازم میپرسید اینو چند خریدی میگفتم میخوای پولشو بدی به شوخی میگفتم اونم میخندید و دیگه نمیپرسید

به شوهرم گلایه کنم که چرا همش حرف سیسمونی میزنن خاله های شوهرم کجای داستانن

نه

فقط خودتو از چشمش میندازی

مردها اعصاب حرف خاله زنکی ندارن

خودت با زبون خوش و تیکه و متلک بنشونشون سرجا...هر کی هم حرفی زد اونم بشور بذار کنارآخرشم بگو واااا من که حرفی نزدم!!!

و خدا برای من کافیست.....