2733
2734
عنوان

حال نی نی ام خیلی بده چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 56 پست
عزیزم شوهر ندارم ماشین ندارم تنها زندگی میکنم میدونی تنهاییی اصلا یعنی چی میدونی بی کسی یعنی چی  ...

الان به فکر سلامتیش باش

ببرش بیمارستان اونجا براش بهتره تا تو خونه تنها باشی

من حس میکنم حساسیت دارویی باشه

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدومش عالیه؟مطمعنی خوبن؟

تو نت زده تخصصشون بالاس دکتر ساسان روزمهر هم ازش تعریف کردن ،ببر پیششون اگه نیاز شد چندجا ببرش منم بچم ۴ ماهشع شوهرم تو یه شهر دیگه کار میکنه همش خودم کاراشو انجام میدم چندتا دکتر بردمش تا متوجه شدن الرژی داره و رفلاکس

من گیلانم...تورو خدا یه جای خوب معرفی کنید دارم دق میکنم

ببر دکتر پروین صالحی ،خیلی عالیه،چهار راه میکائیل.دارو الکی نمیده و مسلطه به بیماری کودکان

آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
2728
عزیزم شوهر ندارم ماشین ندارم تنها زندگی میکنم میدونی تنهاییی اصلا یعنی چی میدونی بی کسی یعنی چی  ...

ببخشید نمیخواستم اذیتت کنم خب من ک شمارو نمیشناسم.خدا کمکه نی نی بکنه.انشالله حل میشه

✋🏼  لطفا تا وقتی نخواستم ازتون ، کسی جز استارتر لایک نکنه      ممنون✋🏼

ببر بستری کن هرچی باشه تحت نظره استرست کم میشه اونجا هی دکترو پرستار میان بالا سرش سرم بگیره با دارو بهتره توکلت ب خدا گلم الهی زودتر خوب بشه بخنده الهی صداش خندهاش خونتو پر کنه ب حق حضرت رقیه 

باید کاری کنی آروم بگیرم خدا 😔
فقط ۱۰ ماهه اش حرف ام نمیتونه بزنه...جلو چشمم داره پر پر میشه...نمیدونم چیکار کنم

ببر بیمارستان الکی دکتر نبر.تو بیمارستان ازمایش اینا میده خیالت جمع میشه.تحت کنترل هم هست بهتره

2738
ببر بیمارستان الکی دکتر نبر.تو بیمارستان ازمایش اینا میده خیالت جمع میشه.تحت کنترل هم هست بهتره

بتید یه دکتر خوب تشخیص بده بیمارستانا زیاد اهمیت نمیدن مخصوصا اگه دولتی باشه