2733
2734
عنوان

خستم میخوام معتاد بشم😞

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 43 پست

بسیار زیبا😍

دست مریزاد👏

خانوم هنرمند!

اگر دوست داشتین، یه پیشنهاد بهتون بدم🙏

خوشـحال و شـاد و خنـدانـم                                       قــدرِ دُنـیــا را مـی دانـم                                                                 💚💜💚                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم دوستممم 🙋🙋 ایشالله دفه بعد پرنده به جا مداد زنگی میچسبونم کف کاغذ 😂 خود طبیعت

😁👍💕

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2731
نع خوشحال شدم اتفاقا نظرتونو بهم گفتین، خیلی به موضوعش نزدیک بود🙋❤

فدات بشم ...موفق باشی ...نقاشی رو پارچه رو گلم یاد بگیر شما که اینقدر عشق داری تو وجودت یه پولی هم در بیاری

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد ، خواهان کسی باش که خواهان تو باشد .
فدات بشم ...موفق باشی ...نقاشی رو پارچه رو گلم یاد بگیر شما که اینقدر عشق داری تو وجودت یه پولی هم د ...

اونم بلدم تا حالا هم رو لباسام کار کردم، دوره ندیدم ولی خودم یه کارایی کردم ، همه میگن خوبه ولی کسی با پول بهم پیشنهاد کار نمیده ، 

اونم بلدم تا حالا هم رو لباسام کار کردم، دوره ندیدم ولی خودم یه کارایی کردم ، همه میگن خوبه ولی کسی ...

احسنت بانو 

میتونی سفارش بگیری چرا که نه...تلاش کن ...پک پوز شوهرا باعث دل سردی ادم میشه ولی محل نده

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد ، خواهان کسی باش که خواهان تو باشد .
2738
شما لطف داری عزیزممم هنر مند دیگ زیادمه❤ بتونم کاری بکنم حتما خوشحال میشم  

اختیار دارید💕🌸

عزیزم اگر تناسبات چشم و منقارش که پایه اش طراحی هست، هماهنگی با اعضای سرش داشته باشه و به اطراف چشمش؛ مثل پرهای بدنش بُعد داده بشه، کارتون دلنشین تر میشه. 🙏❤

خوشـحال و شـاد و خنـدانـم                                       قــدرِ دُنـیــا را مـی دانـم                                                                 💚💜💚                        
خیلی ممنونم دوستم از راهنمایین چشم حتما💜💜💜❤❤❤

چشمتون بی بلا جانم. 

خواهش می کنم.

موفق باشید. 💚💙💛