2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته . اینم مامانم انتخاب کرده بود که خوشبختانه نخریدم

اگه النگو دوست داری ظریفتر بخر . اگر نه که دستبند خیلی شیکه.. یعنی من عاشق دستبندم( دارم سلیقه مو به زور القا می کنم😀)

2728

دستت ظریفه یه دستبند ظریفتر بگیر بیشتر به دستت میاد خواهرتم درست گفته این مدل به یه خانم با سن بالاتر و البته دست تپلتر بیشتر میاد یخورده از مدافتاده هم هست البته نظره منه  

اگه النگو دوست داری ظریفتر بخر . اگر نه که دستبند خیلی شیکه.. یعنی من عاشق دستبندم( دارم سلیقه مو به ...

شوهرم میگه الا بلا دست بند نه. دلیل هم نداره

🌟خدایا شکرت که منو به همه آرزوهام میرسونی🌟
دستت ظریفه یه دستبند ظریفتر بگیر بیشتر به دستت میاد خواهرتم درست گفته این مدل به یه خانم با سن بالات ...

درسته عزیزم الان که فکرشو میکنم میبینم که چقدر زشته😢😢😒😒

2738
چندتا مغازه دیگه رو هم ببین مطمئنا چیز بهتر وخوشگلتری گیرت میاد گلم    

اره عزیزم . حتما همین کارو میکنم .

اینجا هم مامانم بود هولم میکرد . میگفتم این زشته واون زشته . میگفت چقدر گیر میدی یکی و بگیر دیگه .

انگار میخواستم آدامس بخرم

اره عزیزم . حتما همین کارو میکنم . اینجا هم مامانم بود هولم میکرد . میگفتم این زشته واون زشته . میگ ...

مامانتو با خودت نبر یا با شوهرت برو یا با آبجیت بذار چیزی که میگیری به دلت بشینه نمیشه که هرروز عوضش کنی کلی ضرر میکنی پس باید با حوصله انتخاب کنی