2737
2734
عنوان

عمه شوهررررم بهم جلو همه توهين كرد😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1965 بازدید | 82 پست
خیلی هم خوشگل نیستا تو زیادی بالا میبریش

خب همه ميگن خيلي جذابه من ازدواج كردم دوستام كلي اومدن گفتن خوش بحالت

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم اندامم عاليه خيليم به خودم رسيدم ولي خب مثلا چشماي رنگيو زيبايي خيره كننده ندارم ولي اون واق ...

اصصصل اندامه .قیافه فقط ۱۰ درصده زیباییه ۹۰ درصد اندامه.اونایی که برعکس فکر میکنن اینکاره نیستن .تو خیابون که همه تقریبن باحجابن بله قیافه ولی در اصل اندام.خودش حواسش بوده شما متوجه نیستی

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.
اصصصل اندامه .قیافه فقط ۱۰ درصده زیباییه ۹۰ درصد اندامه.اونایی که برعکس فکر میکنن اینکاره نیستن .تو ...

😭خودش عاليه اخه

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
2731
😭خودش عاليه اخه

چند وقته ازدواج کردین؟و چقدره باهمین ؟بعد یه مدت دیگه انقدر زیبایی مهم نیست تا یه حدیش ولی اگه دوسش داری الکی الکی از دستش نده.یه کاری میکردی به غلت کردم بیوفته دیگه از این کارا نکنه .

عه بس کن دیگه دختر چرا خودتو این قدر پایین میدونی  باشه قبووول همسرت بهترین یه کاری کن این پس ...

رفت عزیزم رفت .خودمون که به هم نرسیدیم اینم نمیخواد کمکش کنیم حالا شیکار کنیییم .  

2738