2733
2734
امیدوارم اتاق قانون داشته باشه ساعت خاموشی داشته باشین! روی تمییزی اتاق مثلا مشورت کنید هربار یکیتون ...

رعایت نمیکنن خواهرم. فقط باید دودستی کله خودشو بچسبه و سرش تو جزوه و درس باشه و رفیق رفیق رفیق با اصل و نسب پیدا کنه که نیس والا

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍

مبارک باشه عزیزم.من دوره لیسانس و ارشدم خوابگاهی بودم از اونجایی که ممکنه توی اتاقت بعضیا گرمایی باشن و کولر زیاد روشن باشه ی پتو اضافه حتما ببر.وسایل اشپزخونه دو تا قابلمه ماهیتابه و بشقاب و چندتا قاشق و چنگال چون همیشه گم میشن قاشق چنگالا.روی قاشق چنگالت ی گوشش لاک بزن که قاطی وسایل بقیه نشه البته اگر مثل من حساسی  سفره و فلاسک و کتری و دستگیره و دم کنی.مواد شوینده و تشت حمام به همراه گیره لباسی.چوب رختی و از اونجایی که محیط خوابگاه عمومی هست و ممکنه الوده باشه ی زیر انداز کوچیک و شخصی هم ببر که موقع درس خوندن یا غذا خوردن بندازی زیر پات...اگر با نور لامپ مشکل داری و نمیتونی بخوابی حتما طناب ببر و به تختت وصل کن روش ی ملحفه بکش مثل ی پرده موقع خواب بکشش که نور اذیتت نکنه...فغلا همینا یادم اومد اگر چیز دیگه ای به ذهنم رسید میگم بهت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مواد خوراکی هم همه چیز با خودت ببر البته اگر اهل اشپزی هستی هرچند که بالاخره مجبوری یاد بگیری مثل من که هیچی بلد نبودم..من دوره لیسانس با هیچکس هم سفره نشدم چون خسیس بودن و ممکن بود بعدا توی رابطمون تاثیر بزاره پس تا از جنبشون مطمئن نشدی هم سفره کسی نشو.ولی دوره ارشد عالی بودیم باهم.

بچه ها ببخشید یه سوال 

من دانشگاه ازاد اراک قبول شدم از اهواز میخوام برم 

زمان ثبت نام رو زده ۲۵-۲۶همین ماه یعنی فردا و پس فردا من نمیرسم برم به نظرتون اگه ۱مهر برم واسه ثبت نام مشکلی پیش میاد واسم؟

کسی اطلاعی داره

2731
رعایت نمیکنن خواهرم. فقط باید دودستی کله خودشو بچسبه و سرش تو جزوه و درس باشه و رفیق رفیق رفیق با اص ...

همون دیگه این بنده خدا هم ترم اول این مشکلات رو داشت ترم دوم تونست دوستان خودش رو پیدا کنه و درخواست تغییر اتاق داد که با فلانی باشه میگه الان خدارو شکر بچه ها با هم قانون تعیین کردیم کسی وارد اتاق میشه قانونها رو رعایت کنه وگرنه خودش درخواست تغییر اتاق بده مسئولین