2726
عنوان

وای یعنی چم شده😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 37 پست
اره دهنم افت زده خودمم گفتم شاید از اونه.شما از کسی پزسیدی که خطرناک نیست؟

گلم میگم خودم هر سال اینطور میشم...همسرم هم افت دهان میزنه میشه...تو این شرایط هیچ وقت ته بیماری رو نبین..اول فکر کن شاید علتی داره

من بهت میگم از همون افت دهانته..هیچیت نیست

بازم چشمامو میبندم تا خوبیهاتو بشمارم..نمیتونم فقط میگم خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم میگم خودم هر سال اینطور میشم...همسرم هم افت دهان میزنه میشه...تو این شرایط هیچ وقت ته بیماری رو ...

قبلا که فقط لمس میکردمش بدون درد بود میرفتم گلوی اعضای خانوادمو چک میکردم ببینم اونام دارن همون غده رو 🙈🙈🙈خیلی ترسوام

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...
اینم بگم غده متحرک و دردناک خطرناک نیست...اگه مخفی باشه و بدون درد و تحرک خطرناکه

اره منم که سرمو میگیرم پایین دست میزنم عین قربیلک تکون میخوره

2728
قبلا که فقط لمس میکردمش بدون درد بود میرفتم گلوی اعضای خانوادمو چک میکردم ببینم اونام دارن همون غده ...

نترس...من دفعه اول پیداش کردم درد نداشت به مامانم نشون دادم دست زد گفت هیچی نیست غده لنفاویه...تو هم نترس و بیخود نگران نباش جانم...برو مثبت فکر کن..اصلا افت دهانت خوب شد اون خودش محو میشه

بازم چشمامو میبندم تا خوبیهاتو بشمارم..نمیتونم فقط میگم خدایا شکرت
نترس...من دفعه اول پیداش کردم درد نداشت به مامانم نشون دادم دست زد گفت هیچی نیست غده لنفاویه...تو هم ...

من تا یه چیزی رو گردنم حس میکنم ربطش میدم به تیرویید چند وقته قرص نخوردم نمیدونم وضعیتش چه جوریه.میترسم گره شده باشه.اخه میخام برا بارداری اقدام کنم.ازمایشمم که ۴ مهر اماده میشه