2726
عنوان

به یه دوست قانون جذبی فوق العاده انرژی مثبت وشاد نیازمندم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 35 پست
اهـــــــــــــــــــان انیمه منظورته؟ من فکر کردم وکال کننده های کیپاپ رو میگی😂😂😂😂😂😂😂خاک تو ...

ولی خب کلیپ light it up یوکیس رو ببین خوبه این دیگه کیپاپ هست 

یکی هم هست یه یارو اسمش رومءو هست کیپاپه اهنگاش خیلی عالین حتما ببین اگه ندیدی 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
کلا تو فضای مجازی زیاد وقت نمیزارم.منظورم اینه که اگه دیر جواب بدم ناراحت نشو..بعضی وقتا ممکنه پشت س ...

اها مرسی عزیزم .درهر صورت اگه دوست داشتین درخواست دوستی منو قبول کنین

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3002093/تمام-رموز-قانون-جذب بیا این تاپیک کامل و جامع تو ...

مرسی دوستم خیلی لطف کردی

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2728
ترجمه لغت وکالوید ،یعنی چی؟؟

یعنی صدا یا اواز vocaloid

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.