2737
2734
عنوان

هفده روز تا زایمانم مونده

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 26 پست
گمون نکنم من دیدم با مشکل همورویید شدید هم طبیعی بچه دنیا آوردن

دکتر خودم تایید کرد و گفت نامه میزارم تو پرونده پزشکیت. اما گفت برای محکم کاری از یه دکتر جراح هم نامه بیار که دوتا نامه باشه بیمارستان بهتر قبول میکنن. الان من سوالم اینه دکتر جراح به نظرتون نامه رو میده؟

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
دکتر خودم تایید کرد و گفت نامه میزارم تو پرونده پزشکیت. اما گفت برای محکم کاری از یه دکتر جراح هم نا ...

اهان

ولا من اطلاعی ندارم اما نامه دکترتو ببر و بگو ایشالا که نامه میده اونم

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهان ولا من اطلاعی ندارم اما نامه دکترتو ببر و بگو ایشالا که نامه میده اونم

دکترم نامه خودشو گذاشته تو پرونده پزشکی زایمانم.به من نداده.به من فقط گفت برو یه نامه دیگه از دکتر جراح عمومی بیار که کارشناس بیمارستان قبول کنه.

حالا میگم این جراح عمومیه میخواد کلی ویزیت ازم بگیره اونم آزاد من فقط یه نامه ازش میخوام.اگر نده دلم واسه اون پولی که واسه ویزیت دادم میسوزه....

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
دکترم نامه خودشو گذاشته تو پرونده پزشکی زایمانم.به من نداده.به من فقط گفت برو یه نامه دیگه از دکتر ج ...

خب قبلش از منشیش بپرس اگر نامه میده پول ویزیت بده 

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍
2731
خب قبلش از منشیش بپرس اگر نامه میده پول ویزیت بده 

کاش از قبل جوابتو میخوندم و بعد میرفتم.متاسفانه رفتم و 50 ویزیت گرفت و نامه هم نداد.بهش گفتم فقط بنویس بواسیر دارم نمیخواد بنویسی که سزارین شم گفت اونم نمینویسم.تازه خیلی بی احترامی کرد و منو از اتاقش بیرون کرد.برگشته میگه شکمت چقدر گنده مگه دوقولو داری؟

بعدش هم بی احترامی های دیگه....

از مطب اومدم بیرون تا خود خونه گریه کردم.نه بخاطر نامه بخاطر بی احترامی که دلمو شکوند...

کاش از قبل جوابتو میخوندم و بعد میرفتم.متاسفانه رفتم و 50 ویزیت گرفت و نامه هم نداد.بهش گفتم فقط بنو ...

چه بی ادب واقعا 

عیب نداره ایشالا که با همون نامه دکتر خودت عملت میکنن 

چه بی ادب واقعا  عیب نداره ایشالا که با همون نامه دکتر خودت عملت میکنن

ان شاءالله گلم.خیلی برام دعا کن❤

چه خبرگلم خداروشکرررررخوب رسیدیمادرچه حالی بازم مطلقی؟من میخوام کم کم دیگه بلندشم 

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2738
چه خبرگلم خداروشکرررررخوب رسیدیمادرچه حالی بازم مطلقی؟من میخوام کم کم دیگه بلندشم 

سلام عزیزم

سلامتی خداروشکرررر واقعا

نه منم پاشدم یه کم نظافت میکنم خونه رو،چهارشنبه هم پسرمو ببرم برا کلاس اول تقسیم بندی کنن

شنبه هم میرم سرکلاژو باز کنن و وقت سزارین برام بزنه دکتر

تو چه خبر در چه حالی؟

سلام عزیزم سلامتی خداروشکرررر واقعا نه منم پاشدم یه کم نظافت میکنم خونه رو،چهارشنبه هم پسرمو ببرم ...

منم چارشنبه میبرم واس مهدپسرم کفش بگیرم کم کم توخونه راه میرم بلندمیشم ازجام هفته ی قبل رفتم دکترگفت سونویه هفته کمترنشون میده خیلی نگران شدم فردابازم قرارسونوکنه کل بارداریمون استرس بودفقط

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
منم چارشنبه میبرم واس مهدپسرم کفش بگیرم کم کم توخونه راه میرم بلندمیشم ازجام هفته ی قبل رفتم دکترگفت ...

من صبح نشتی کیسه آب داشتم 

الان بستری شدم چند ساعت دیگه عملم میکنن

دعا کن برامون

من صبح نشتی کیسه آب داشتم  الان بستری شدم چند ساعت دیگه عملم میکنن دعا کن برامون

ان شاءالله بسلامتی زایمان کنی

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ