2737
2734
اینم ی درد دیگمه نمیدونم ۲سال و نیمه  حدود ۶۰ کلمه میگه و تمام اینقد گفتاردزمانی بردم میگن ...

اشکال نداره عموی من نزدیک پنج سالگی حرف زد یکی از پسراشم همینطور بود سه چهارسالگی به حرف اومد نگران نباش

چرا بره سرکار بخاطر اینکه پول بهش نمیده؟؟؟ مرد وظیفه شه و حق این خانومه که بده خونخ باباش،که هست،اخ ...

عزیزم بعضی مردا با الکی دعوا میندازن ک پول ندن من میگم شوهرشو بندازه بیرون از خونه مادرش  بعد بره سرکار اینجوری دسش جلو باباش دراز نیس و میتونه هرچی بخاد برای جیگرگوشه اش بخره  بعضی وقتا کار کردن هم باعث میشه ادم افسرده نشه هم سرس گرم بشه هم اسنکه یه پولی داره ک دل بچش چیزی بخاد بتونه بخره 

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از خدا متنفرم خیلیییییییییی در حقم بدی کرد

عزیزم به اصرار خودت همه کاری کردی چرا از خدا تنفر داری همسرتم یه تعارف زده مثلاً خیرسرش مرده خواسته برادری کنه نبرده پول بده که قهر کردی 

باقهر ودعوا به جایی نمیرسید یا باید بسوزی وبسازی یا منطقی باهاش صحبت کنی انتخاب خودته هیچکس جزخودت نمیتونه کمکت کنه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
عزیزم به اصرار خودت همه کاری کردی چرا از خدا تنفر داری همسرتم یه تعارف زده مثلاً خیرسرش مرده خواسته ...

به اصرار خودم نبود به اجباز خانوادم بود

حالا من ک طعم خیانت چشیدم باید این بلاها هم سرم بیاد؟

چند تا مشکل برای یک نفر؟؟؟

برای حرف زدن دخترم یه صلوات میفرستید؟😔اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2728

والا من خودم همیشع خدا هرکی زنگ بزنه و برم پیشش میگم چیزی میخای

بخرم برات

حتی مغازه داداشم میرم میگم چیزی بخرم

ماذرم زنگ میزنه همینطور

حالا راه دور باشخ میگم پولی چیزی خاسای فقط لب تر کن

حالا مولتی میلیارد نیسما نهایت دو تا هزاری دار:)ولی میگم

تعارفه....

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر